Púchovčania si priviezli všetky body aj z Partizánskeho

96

6. kolo 2. hokejovej ligy:
HK Iskra Partizánske – MŠK Púchov 1:2

(1:0, 0:1, 0:1), 14. Mihalik (Cvejn, Školka) – 34. Mikuš (Dmitriev, Zúbek), 52. Pšurný (Prus, Zúbek)

Strely: 33/56, presilovky: 5/0 – 7/2, rozhodovali Hatala, Rehák, Nosek, 330 divákov

Hoci Púchovčania vyslali na domácu bránku takmer dvojnásobne viac striel ako domáci, odvážajú si z Partizánskeho iba jednogólové víťazstvo. Domáci šli do vedenia v 14. minúte, Púchovčania v druhej tretine vyrovnali gólom Mikuša, všetky body hosťom zabezpečil osem minút pred koncom Pšurný. Púchovčania sa v oboch prípadoch presadili v presilovej hre.

Zostava MŠK Púchov: Hrušík – Kvocera, Mikuš, Augustín, Božik, Okuliar, Haluška, Kollárik – Jakubec, Pšurný, Zúbek, Húska, Dmitriev, Prus, Zemko, Panáček, Bajtala, tréner Branislav Okuliar

Ostatné výsledky 6. kola: Brezno – Senica 8:0, Prievidza – Bratislavský hokejový klub 4:5, Dolný Kubín – Budapešť 5:2, Žiar nad Hronom mal voľno