Púchovčania spod Poľany body nepriviezli

142

11. kolo:

HK Detva – MŠK Púchov 6:3 (3:2, 3:0, 0:1), 9. Hudík (Turan, Húska), 16. Komloš (Šedivý, Kanaet), 46. Scheuer (Kanaet, Šedivý)

Strely: 43/33, presilovky: 6/1 – 1/0, rozhodcovia: Rojík, Kurčík, Humenaj, 460 divákov

Domáci šli do vedenia už v štvrtej minúte gólom Zorvana, Púchovčania kontrovali o tri minúty ne­skôr presným zásahom Hudíka. Detvania svoj po­tom strelili dva góly, prvotretinový gólový rezul­tát stanovil Púchovčan Komloš – 3:2. O víťazstve domácich hokejistov rozhodla v podstate druhá tretina, ktorú vyhrali 3:0. V záverečnom dejstve stihli Púchovčania už len skorigovať gólom Scheuera na konečných 6:3. Napriek prehre sa Púchov­čania za svoj výkon hanbiť nemusia, chýbalo im však viac šťastia v koncovke.