249
Dorastenci MŠK Púchov (v modrom) si počínajú v extralige nad očakávanie. Naplno bodovali aj minulý týždeň v dvojzápase v Žiline. Foto: Anka Urbanová

Hokej 2. liga muži
2. kolo:
HC Osmos Bratislava B – MŠK Púchov 3:2 (0:0, 0:1, 3:1), 35. Kutsevych (Švantner), 54. Kutsevych (Panáček, Okuliar)
Strely na bránku: 32/60, presilovky: 3/1 – 4/0, rozhodovali Moller, Synek, Olle, 21 divákov

Pred prázdnym hľadiskom odohrali Púchovčania nešťastný zápas. Hoci na súperovu bránky vyslali dvojnásobný počet striel, napokon odchádzali z Bratislavy bez bodu. Na súperovu bránku vyslali strelu v priemere každú minútu. Po bezgólovej prvej tretine sa hokejisti MŠK Púchov ujali v druhej tretine vedenie gólom Kutsevytcha v 35.minúte po asistencii Švantnera.
Podobne, ako v prvých dvoch zápasoch, i tentokrát nezvládli Púchovčania záverečnú dvadsaťminútovku. Už po necelých dvoch minútach poslednej tretiny vyrovnal domáci Hančiak a o ďalšiu minútu a pol poslal Bratislavčanov do vedenia Hajduk – 2:1. V 54. minúte síce Kutsevych vyrovnal po asistenciách Panáčka a Okuliara, no posledné slovo patrilo domácemu Hajdukovi, ktorý necelých päť minút pred koncom strhol víťazstvo na stranu Osmosu – 3:2.

Zostava MŠK Púchov: Baštuga – Okuliar, Kvocera, Haluška, Augustín, Húska, Fančovič – Zúbek, Pšurný, Prus, Furo, Košút, Švantner, Panáček, Kutsevych, Mičuda, Zemko, tréner: Branislav Okuliar

Ostatné výsledky 2. kola: Dolný Kubín – Partizánske 7:3, Levice – Brezno 7:5, Prievidza – Dynamax Nitra 4:6, Senica mala voľno

7. kolo:
MŠK Púchov – MMHK Nitra 2:1 (1:1, 1:0, 0:0), 18. Chykanstev, 31. Putala (Hajas, Chakantsev)
Michalovce – Poprad 1:5, Liptovský Mikuláš – Banská Bystrica 1:3, Košice – Martin 4:1, Spišská Nová Ves – Skalica 5:4, Trenčín – Žilina 4:0, Slovan Bratislava – Zvolen 4:2

8. kolo: MŠK Púchov – MMHK Nitra 2:3 (1:2, 0:1, 1:0), 12. Urbánek (Zlocha), 46. Panciera (L. Urbánek, Putala)
Slovan Bratislava – Zvolen 6:4, Liptovský Mikuláš – Banská Bystrica 4:1, Košice – Martin 3:1, Michalovce – Poprad 1:4, Spišská Nová Ves – Skalica 6:1, Trenčín – Žilina 7:3

Kadeti
3. kolo: MŠK Púchov – MHA Martin 3:1 (1:0, 2:0, 0:1), 1. Pobežal (Ondrašík), 32. Žemla (Pobežal, Ondrášik), 37. Pobežal (Veteška, Žemla)
Topoľčany – Trenčín 1:13, Levice – Žilina 2:11, Prievidza – Považská Bystrica 8:1

8. HT
4. kolo: HK Brezno – MŠK Púchov 3:7 (0:1, 1:3, 2:3), 24. Kohutiar (R. Halušková), 27. Kováčik (Hajas, Lazarov), 40. Kováčik (Pišoja, Kohutiar), 46. Kľučka (Kohutiar), 52. Kohutiar (Toman), 54. Pišoja Zvolen – Martin 7:2, Liptovský Mikuláš – Žilina 0:5, Považská Bystrica – Ružomberok 14:1, Banská Bystrica – Lučenec 30:1

7. HT
4. kolo: HK Brezno – MŠK Púchov 0:8 (0:2, 0:3, 0:3), 1. Pobežal (Vrtiel), 14. Palan (Pobežal), 27. Pobežal, 32. Pobežal, 35. Palan (Urban), 48. Mikovič, 51. Pobežal, 59. Vrtiel (Pobežal)
Zvolen – Martin 6:1, Liptovský Mikuláš – Žilina 1:6, Považská Bystrica – Dolný Kubín 1:9, Banská Bystrica – Lučenec 17:1

6. HT
4. kolo: MŠK Púchov – HK Brezno 10:8 (1:4, 1:2, 8:2), Martin – Zvolen 5:5, Žilina – Liptovský Mikuláš 9:1, Ružomberok – Považská Bystrica 2:20, Rimavská
Sobota – Banská Bystrica 4:17

5. HT
4. kolo: MŠK Púchov – HK Brezno 6:2 (1:1, 4:0, 1:1), Martin – Zvolen 6:6, Žilina – Liptovský Mikuláš 14:1, Dolný Kubín – Považská Bystrica 9:5, Rimavská Sobota – Banská Bystrica 4:16