Púchovčania z juhu Slovenska body nepriviezli

176

FUTBAL – 3. LIGA MUŽI
Galanta – MŠK Púchov 1:0 (1:0)
Púchovčania mohli na trávniku nevyspytateľnej Galanty inkasovať už v úvodnej minúte, ale Kočiš nedokázal prekonať Pilného v bránke MŠK. Obe mužstvá predvádzali moderný kombinačný futbal, ktorý sa hŕstke divákov musel páčiť. Galanta mohla otvoriť skóre aj v desiatej minúte, kedy po peknom úniku a prihrávke Lenárta nedokázal prekonať hosťujúceho brankára z hranice pokutového územia Revák. Potom prišli aj šance Púchovčanov, Hrnko však v dobrej pozícii mieril iba nad domácu bránku. O pár minút
neskôr sa opäť zaskvel púchovský brankár Pilný, ktorý bravúrne vyrazil nebezpečnú strelu domáceho Kočiša. Po pol hodine mal gólman Púchova aj kus šťastia, keď domáci Baša v stopercentnej šanci netrafil bránku. Keď sa už zdalo, že mužstvá pôjdu na prestávku za bezgólového stavu zužitkoval peknú akciu domáceho Lenárta na vedúci gól Galanty Revák.
Domáci sa v druhom polčase zamerali na ubránenie cenného víťazstva, futbalisti MŠK Púchov ani napriek hernej prevahe nedokázali prekonať súperovho brankára. Na ich kopačky sa vniesla nervozita, a keďže domácich ani nenapadlo tvoriť, hra upadla
do podpriemeru. Púchovčanom sa ani napriek snahe už vyrovnať nepodarilo.

Góly: 41. Revák. R Šandrik, ŽK: Hrančík, Zavadzan (P), 100 divákov.
Galanta: Čellár – Madarász (66. Jakubjak), Eliáš (33. Meszlényi) (78. Marafkó), Vdovjak, Szénási (46. Prágai), Revák (90. Molnár), Jakabovič, Pecho, Kočiš, Baša, Lenárt. Tréner T. Drozd.
MŠK Púchov: Pilný – Riška, Haviar, Gajdošík, Kopiš, Sibanda, Hrančík (46. Gáborík), Pilát, Hrnko, Zavadzan, Brezničan. Tréner E. Pagáč.

Prievidza – Nemšová 0:1 (0:1)
Gól: 33. Radenović. R Drobec, 212 divákov, bez kariet.
Nemšová (Horovce): Křížek – Mihaljević, Oliinyk (46. Balocký), Iheme, Radenović,
Čiernik, Dabetić, Mujkoš, Zapotoka, Kucharík (85. Rajník), Antol.
Tréner J. Kamenčík.

Led. Rovne – ViOn B Vráble 4:1 (1:0)
Góly: 38. Kollár, 46. Lipták, 56. Chmelík, 65. M. Buček – 79. Baggio. R Fehér, ŽK: Krištof – Baggio, 150 divákov.
Lednické Rovne: Bačík – Kollár (82. Červený), Ďurovec, Chmelík, Pišta (73. Poláček), Detko, Lipták, T. Púček, Híreš, M. Buček (80. Piaček), Krištof.
Vráble: Kolčár – Husár, Jamrich, Baggio, Balko (71. Celeng), Zrubec, Šabík, Renan (71. Tomiš), Marek, Slamka (46. Šlachta), Rumanko (82. Fekiač)

D. Streda B – Beluša 2:0 (0:0)
Góly: 60. Csóka, 75. A. Mészáros. R E. Šima, ŽK: Mészáros, Varga – Gorelka, F. Vavrík, 115 divákov.
D. Streda B: Száraz – Šimko, Tornai, Tešlár, Iván (87. Somogyi), Csóka, Kontár, Grebáč, Camarena, Mészáros, Varga. Tréner B. Fodrek.
Beluša: Ciesar – Jurga, P. Vavrík, Schiszler, Martinka, Novisedlák, Rosina (78. Remšík), Hrenák, Gajdošík (61. F. Vavrík), Gorelka, Mikuška (46. Ďuriš). Tréner Š. Ondrička

Ostatné výsledky: Borčice – Dubnica 1:1 (1:1), Šaľa – N. Zámky 0:2 (0:1), Topoľčany – Trnava B 1:7 (1:2), FC Nitra jun. – V. Ludince 2:0 (1:0), Gabčíkovo – Bánovce 1:1 (1:1).