Púchovčania znova potvrdili svoju výkonnosť

108

Dňa 1. 9. 2023 na konci prázdnin sa púchovské deti zúčastnili 5. kola Stredoslovenskej hasičskej ligy v behu na 60 m cez prekážky v obci Trnove. Tu za krásneho počasia domáca organizácia veľmi dobre pripravila súťaž na umelom trávnatom povrchu. Za účasti 83 pretekárov na 60 m cez prekážky a 29 pretekárov na 100 m deti podávali skvele výkony.

Púchovčania vo svojich kategóriách veľmi dobre reprezentovali svoje mesto. Simona Sečkárová získala 3. miesto, Ema Kondrčiková 2. miesto, Alexander Ridzik 2. miesto, Matej Valach 4. miesto, Zak Chovanček 7. miesto a Tomáš Valach 4. miesto. Po ukončení sa ešte na štart 100 m cez prekážky postavila Simona Sečkárová, ktorá skončila v svojej kategórií na 1. mieste. Tréner bol zo svojimi zverencami veľmi spokojný hlavne, že Simona Sečkárová a Alexander Ridzik potvrdili svojou výkonnosťou, že právom patrili v reprezentačnom výbere dorastu na majstrovstvách sveta.

Dúfame, že sa v areáli, na ktorom sa za ťažkých podmienok konajú tréningové a súťažne činnosti, zlepšia i pre školu. Zároveň by sme mohli viac rozvinúť našu činnosť v rámci reprezentácie Slovenska.

Jozef Ridzik st., predseda DHZM Púchov