Púchovské noviny zadarmo a so zvýšeným nákladom

846

S novým rokom prichádzajú Púchovské noviny v novom kabáte a hneď s niekoľkými novinkami:

Nový formát – doterajší formát novín (klasická A4) nahradil celkovo väčší a priestornejší, s klasickými novinovými okrajmi, na aké ste zvyknutí napríklad pri celoslovenských denníkoch.
Nový formát Púchovských novín a spôsob tlače so sebou naviazal aj zmenu papiera, ktorý je štandardný novinový, opäť ako pri celoslovenských denníkoch.
Púchovské noviny budú mať odteraz plnofarebné všetky stránky (24). Doteraz mali Púchovské noviny farebné štyri alebo šesť strán. Priaznivá cena tlače umožňuje noviny tlačiť v niekoľkonásobne vyššom náklade ako tomu bolo doteraz (cca 1400 ks). Náklad prvého čísla roku 2016 preto predstavuje 5000 kusov.
Ďalšou novinkou je, že Púchovské noviny sa začínajú distribuovať zadarmo do poštových schránok púchovských domácností. Nájdete ich aj na tých distribučno-predajných miestach, na ktoré ste boli doteraz zvyknutí pri ich kupovaní – s jedným rozdielom, už za ne nemusíte platiť.
Plnofarebné noviny a niekoľkotisícový týždenný náklad je moment, ktorý určite ocenia doterajší inzerenti a zaregistrujú aj tí budúci – potenciálni.
Budúce číslo Púchovských novín nájdete v pondelok 18. januára na zvyčajných miestach alebo vo svojich poštových schránkach.
Príjemné a komfortné čítanie.

Tatiana Moravcová
šéfredaktorka