Reportáž z Dňa mesta Púchov na pešej zóne

154

V piatok 16. septembra sa na pešej zóne konal Deň mesta Púchov spojený s oceňovaním úspešných reprezentantov mesta Púchov.

Primátorka mesta Katarína Heneková osobne poďakovala a odovzdala ocenenia jednotlivcom a kolektívom. Medzi ocenenými boli: Natália Chanová, Šimon Janovec, DDŠ Ochotníček, Andrea Loužecká, Jana Vozárová, AB KIDS academy, CVČ Včielka, ZUŠ Púchov, Plavecký klub, Ronald Sůra, bratia Ďurdíkovci, Krasoklub Púchov, Športový klub Púchov – krasokorčuľovanie, Karate klub Púchov, Dobrovoľný hasičský zbor mesta Púchov, RACQUETS Púchov – Bedmintonový klub a Volejbalový oddiel 1970 MŠK Púchov.

O kultúrny program sa postarali deti zo ZUŠ Púchov a mažoretky z CVČ Včielka. Večer vystúpil púchovský silák Apolonso, ktorý predviedol na pódiu niekoľko svojich čísel a nakoniec ťahal po pešej zóne osobné auto pomocou ostnatého drôtu upevnenom na svojom krku. Vyvrcholením programu boli hudobné a spevácke vystúpenia Púchovčanky Andy Loužeckej a populárnej bratislavskej punkovej skupiny Iné kafe, ktoré zaplnili a roztancovali večernú pešiu zónu.

Zoznam všetkých ocenených:

Natália Chanová – 20 ročná študentka 1. ročníka fakulty Informatiky Univerzity Komenského v Bratislave, slovenská reprezentantka a 6 – násobná účastníčka majstrovstiev sveta v riešení sudoku a logických úloh. Po dvoch rokoch pandémie, kedy boli zrušené, všetky „živé“ domáce aj svetové súťaže, vrátane majstrovstiev sveta v riešení sudoku a logických úloh v čínskom Šanghaji a kanadskom Toronte, sa 11. – 12. júna 2022 uskutočnili v domácom prostredí v Púchove majstrovstvá Slovenska v riešení sudoku a logických úloh. Tu dosiahla svoje zatiaľ najlepšie umiestnenie v hlavnej kategórií: 2. miesto v riešení sudoku v súťaži jednotlivcov, 1. miesto v riešení v sudoku v súťaži družstiev, 6. miesto v riešení logických úloh v súťaži jednotlivcov, 2. miesto v riešení logických úloh v súťaži družstiev.

Šimon Janovec – bol úspešný v rámci celoslovenského kola astronomickej súťaže – „Čo vieš o hviezdach“ a pripravoval ho vedúci Marián Rečičár – pod záštitou CVČ Včielka.

Detské Divadelné Štúdio Ochotníček – získalo bronzové pásmo na celoslovenskej súťažnej prehliadke detskej dramatickej tvorivosti „ zlatá priadka“ v Šali s hrou Veľká čorka. Zoznam detí, ktoré úspech získali:

Zuzana Balogová

Barbora Belobradová

Klára Drábiková

Nina Körmendyová

Ema Martikáňová

Matej Rúček

Veronika Srogončíková

Mária Šalamúnová

Matúš Šalamún

Klaudia Mária Urbanová

Marian Šalamun

Ema Omar

Lujza Putalová

Vedúci: Peter Hudák

Andrea Loužecká, ktorá vystupuje pod pseudonymom Andy Lou, je speváčka, textárka a hudobníčka z Púchova. Už viac ako 15 rokov sa venuje hudbe. Hrá na akordeón, gitaru, ukulele… spieva a píše vlastné texty. Je účastníčkou československej superstar 2020, kde skončila v TOP 48 a víťazkou autorskej speváckej súťaže s najdlhšou históriou na Slovensku Košický zlatý poklad. V súčasnosti sa aktívne venuje spevu a nahráva debutový album, ktorý vyjde v októbri tohto roku. Slovenské rádia ju aktívne hrávajú.

Jana Vozárová získala obrovský úspech a teda stala sa 2.vicemiss Slovensko 2021. Tento rok reprezentovala Slovenskú republiku a zúčastnila sa 13.ročníka svetovej súťaže krásy Miss Supranational 2022, ktorý sa uskutočnil už tradične v Poľsku, vo vojvodstve Malopolska. Slovensku sa podaril po niekoľkých rokoch úspech v podobe umiestnenia sa v TOP 15 v kategórii SupraInfluencer, kde bola hodnotená práca so sociálnymi sieťami a mediálne vystupovanie delegátok. Skoro mesačný pobyt v centre diania svetovej súťaže naša delegátka zvládla veľmi úspešne. Ako Janka sama hovorí, nereprezentovala len Slovensko ale aj jej rodné mesto Púchov.

AB KIDS ACADEMY – Tanečná skupina BUBBLES : 2. miesto na kvalifikácii európskeho šampionátu SHOWTIME DANCE v Bratislave a 1. miesto v celoslovenskej súťaži v Nemšovej.

Botolová Kristína

Muráriková Hana

Chromeková Klaudia

Kubová Adela

Rosina Alexej

Rosina Benjamín

Papučová Monika

Papučová Michaela

Ďurikovičová Nina

Eliašová Stela

Kulihová Ester

Beniaková Rebeka

Hložová Karin

Tomášová Vanesa

Hedlíková Kristína

Novosadová Mellisa

Matúšková Katarína

AB KIDS ACADEMY – Tanečná skupina JUMBO : 1. miesto na kvalifikácii európskeho šampionátu SHOWTIME DANCE v Bratislave.

Hachranová Ester

Machovičová Vanesa

Mudráková Petra

Malová Sandra

Novosadová Diana

Jurašíková Silvia

Gojová Zara

Kobelárová Veronika

Šafáriková Barbora

Markovičová Alžbeta

Dedičová Nikoleta

Ďurišová Sára

Lisková Adela

Plešková Jozefína

Drahutová Zuzana

Žiak Kristián

AB KIDS ACADEMY – DVK : 2. miesto na kvalifikácii európskeho šampionátu SHOWTIME DANCE v Bratislave.

Balušíková Melisa

Koncová Tamara

Vojteková Lea

Ondrišíková Natália

Wohlschlägerová Klára

Jankovičová Sára

Belobradová Emília Anna

Cíbiková Sára

Mudráková Petra

Kobelárová Veronika

Brezničanová Viktória

Ďurišová Dorota

Dorotčinová Liliana

Gojová Zara

Markovičová Alžbeta

Všetky tanečné skupiny AB KIDS získali hlavnú cenu celoslovenskej tanečnej súťaže v Nemšovej – Pohár primátora mesta.

CVČ mladý VČELÁR

Celoslovenská súťaž Mladý včelár

Banská Bystrica 1. a 2. júla 2022

kategória mladší žiaci

Samuel Vrábel 2. miesto – individuálna kat., 1. miesto v kategórii tímov

Veronika Kobelárová 2. miesto v kategórii tímov

Bronislava Katreňáková 2. miesto v kategórii tímov

Adam Kotlas 2. miesto v kategórii tímov

kategória starší žiaci

Samuel Gabriš 2. miesto – individálna kategória, 2. miesto v kategórii tímov

Melinda Sládková 3. miesto – individuálna kategória

Michal Kolačuk 2. miesto v kategórii tímov

Rastislav Katreňák 2. miesto v kategórii tímov

Vedúca Mgr. Eva Kováčová

ZUŠ Púchov

Juraj Kováčik – strieborné pásmo – celoslovenská husľová súťaž v Kremnici

 – zlaté pásmo -celoslovenská husľová súťaž Detvianska zlatá struna

Matej Jurašík – strieborné pásmo – celoslovenská husľová súťaž v Kremnici

 – zlaté pásmo -celoslovenská husľová súťaž Detvianska zlatá struna

Alexandra Kubiritová – zlaté pásmo -celoslovenská husľová súťaž Detvianska zlatá struna

Victor Hlúbik – zlaté pásmo -celoslovenská husľová súťaž Detvianska zlatá struna

 – zlaté pásmo -medzinárodná husľová súťaž Klobucké husličky

Daniela Lutišanová – strieborné pásmo – medzinárodná husľová súťaž Klobucké husličky

Ján Láncoš – bronzové pásmo – medzinárodná husľová súťaž Klobucké husličky

Terézia Fujeriková – zlaté pásmo a ocenenie za najlepšiu interpretáciu povinnej skladby – celoslovenská husľová súťaž Detvianska zlatá struna

Viktória Drahniaková – strieborné pásmo – celoslovenská husľová súťaž Detvianska zlatá struna

Klára Muráriková – zlaté pásmo – medzinárodná husľová súťaž Klobucké husličky

Terézia Mošková – strieborné pásmo – medzinárodná husľová súťaž Klobucké husličky

Amanda Daniela Sapáková – strieborné pásmo – medzinárodná husľová súťaž Klobucké husličky

Andrea Trnková – strieborné pásmo – celoslovenská klavírna súťaž v Sládkovičove

Michaela Šuriová – strieborné pásmo – celoslovenská klavírna súťaž v Sládkovičove

Kristína Potáčová – zlaté pásmo – celoslovenská klavírna súťaž v Sládkovičove

Helena Trnková – bronzové pásmo -celoslovenská klavírna súťaž v Sládkovičove

Noemi Faboková – strieborné pásmo – celoslovenská Klavírna súťažná prehliadka Sládkovičovo

 – bronzové pásmo – celoslovenská klavírna súťaž Schneiderova Trnava

Noemi Faboková, Liliana Drábová-4 ruč. Hra – bronzové pásmo -celoslovenská klavírna súťaž Schneiderova Trnava

Paulína Nováková – bronzové pásmo – celoslovenská klavírna súťaž Schneiderova Trnava

Nella Štrbíková – bronzové pásmo – celoslovenská klavírna súťaž Schneiderova Trnava

Matiáš Guzma – bronzové pásmo – celoslovenská klavírna súťaž Schneiderova Trnava

 – zlate pásmo – celoslovenská Klavírna súťažná prehliadka Sládkovičovo

Veronika Pilná – strieborné pásmo – medzinárodný akordeónový festival Rajecké Teplice

Erich Bereta – strieborné pásmo – medzinárodný akordeónový festival Rajecké Teplice

Tamara Reváková – zlaté pásmo – medzinárodná husľová súťaž Valašské Klobouky

 – strieborné pásmo – celoslovenská husľová súťaž Detvianska zlata struna.

Terézia Tanušková – strieborné pásmo – celoslovenská husľová súťaž Detvianska zlatá struna

Ema Martinková – 2. miesto – celoslovenská Súťaž mladých organistov – Námestovo

Ondrej Petrík – zlate pásmo – medzinárodný akordeónový festival Rajecké Teplice

Katarína Janíčková – zlaté pásmo – medzinárodný akordeónový Rajecké Teplice 2022

 – strieborné pásmo – medzinárodný Akordeónový festival v rytme rôznych hudobných žánrov Kysucké Nové Mesto 2022

Karolínka Škultétyová – zlaté pásmo – Medzinárodná výtvarná súťaž Žitnoostrovské pastelky zlaté pásmo

Matej Macháč – bronzové pásmo – Medzinárodná výtvarná súťaž Bohúňova paleta

Filip Smatana – 1. miesto – celoslovenská výtvarná súťaž Včely, včielky, včeličky

Alžbetka Pilná, Martin Pekarčík, Anna Ištok – cena poroty – celoslovenská výtvarná súťaž Včely, včielky, včeličky

Laura Pobežalová, Klára Berčíková – Cena poroty – celoslovenská výtvarná súťaž Dobšinského rozprávkovo

Paulínka Okrajková – 2. cena – celoslovenská súťaž Tradičné a jarné zvyky na pohľadnici – ZUŠ Myjava

Samuel Jančich, Aneta Masná, Ester Mašláňová – cena poroty – celoslovenská súťaž Tradičné a jarné zvyky na pohľadnici – ZUŠ Myjava

Lívia Barková

Aneta Bieliková

Valéria Hamalová

Alexandra Janíčková

Anna Jantošová

Miroslava Katreňáková

Martina Lepulicová

Emma Mičkalíková

Zuzana Ofúkaná

Sophia Vetková

Romana Ráčková

Ivana Revúca

Sophia Harvanec

Lucia Janošíková

Laura Kindernajová

Sandra Kindernajová

Kristína Češková

Lukáš Mituch

Sára Struňáková

Veronika Šebáková

Monika Kabzánová

Marcela Draková

Anetka Lazová

Jonáš Šedík

Natália Koyšová

Sandra Janeková

Monika Vričanová

Mária Virgová

Výtvarná súťaž s medzinárodnou účasťou XVI. BIENÁLE VÝTVARNÉ ALTERNATÍVY – kolektívna cena

Cena Ministra školstva, vedy, výskumu a športu SR

Richard Mikuš

Lukáš Valko

Alžbeta Galovičová

Maxim Matejíčka

Ester Mašláňová

Jakub Ofúkaný

Sabrinka Bašková špeciálne ocenenie v 5. ročníku celoslovenskej súťaže Rodina a základné ľudské právo na život – ocenenie kolektívu za zaslanie videí

Daniel Hajský – 1. miesto – celoslovenská výtvarná súťaž Púchovské parafrázy

Cena výtvarnej súťaže s medzinárodnou účasťou Výtvarné alternatívy

Jakub Ofúkaný – 2. miesto – celoslovenská výtvarná súťaž Púchovské parafrázy

 – 2. miesto v celoslovenskej súťaži Včely, včielky, včeličky

Martina Lepulicová

 – cena výtvarnej súťaže s medzinárodnou účasťou Výtvarné alternatívy

Martina Lepulicová

Pavlína Jantošová

Nela Mariničová

Alžbeta Galovičová

Matúš Pšenka

Matúš Ofúkaný

Nikol Arany

Richard Ridzoň

Michal Fujerík

Cena poroty: Špeciálna cena, kolektívna priestorová práca

celoslovenská súťaž Púchovské parafrázy

Ela Gabková – Cena poroty v celoslovenskej súťaži Včely, včielky, včeličky

Ocenenie reprezentantov Mesta Púchov za športové súťaže

Plavecký klub:

Kmošenová Lea – juniorská reprezentantka SR, viacnásobná medailistka z MSR v plávaní juniorov

Ciesarová Simona – účastníčka Európskeho olympijského festivalu mládeže v Banskej Bystrici 2022, viacnásobná medailistka z MSR v plávaní juniorov

Šmigurová Karin – viacnásobná medailistka z MSR v plávaní juniorov

Šmigurová Ivana – medailistka MSR mladších žiakov

Kucej Matej – medailista MSR starších žiakov

Amonrei klub – Ronald Sůra

– Majster Slovenska tlak na lavičke RAW

– Majster Slovenska tlak na lavičke EQUIPE, slovenský rekord 142,5 kg M3

– 2. miesto Majstrovstvá Európy Budapešť tlak na lavičke EQUIPE

– 4. miesto Majstrovstvá Európy Budapešť tlak na lavičke RAW

Bratia Ďurdíkovci

Pavol Ďurdík za rok 2020 a 2021 Top rekordman Twins book of World records Slovakia, Top rekordman World reords Setter Amerika 2020, 2021 a na konte má 3003 rekordov. Peter Ďurdík 2020, 2021, 2022 aj keď bola pandémia dokázal urobiť a Slovenské aj Svetové rekordy, kde bol v top jednotke rekordmanov sveta zapísaný aj v knihách čo má doma je ich 14 kusov tým má na konte 759 rekordov zapísaný 67 organizácii Sveta je aj koordinátorom 2 Svetových organizácii a v roku 2021 sa stal členom ambasador a inštruktorom pre bojové športy je vo výkone rade a technický poradca pre MARTIAL ARTS.

Krasoklub Púchov – Sofia Motolová 2. miesto na 12. ročníku Novomestského pohára Fedory Kalenčíkovej.

Športový klub Púchov – krasokorčulovanie

Eliška Labantová – 3. miesto na 13 th TIRNAVIA ICE CUP INTECLUB – staršie žiactvo B – voľná jazda

Daniela Struhárová – 1. miesto na 12. Žilinskej piruete – memoriál manželov Novákovcov – staršie žiactvo B

Karate klub Púchov

Majstrovstvách Slovenska v karate a kobudo

Matej Jancík 1. miesto v Goju Ryu kata 11.ročných chlapcov nad 6.kyu, člen družstva kata 11 – 13 rokov, ktoré skončilo 2.

Nikol Arany 3. miesto v Goju Ryu kata dievčat nad 6.kyu, členka družstva kata 11 – 13 rokov, ktoré skončilo 2.

Nina Zjavková 2.miesto v Goju Ryu kata dievčat do 8.rokov

Radovan Čač – člen družstva kata 11 – 13 rokov, ktoré skončilo 2.

Michal Kunst, 1.miesto v kata Goju Ryu mužov 21- 35 rokov

Dobrovoľný hasičský zbor mesta Púchov sa snažil nájsť aj počas pandémie možnosť v rámci predpisov COVID – 19 športovať v súťaži jednotlivcov z rôznych kútov Slovenska, kde bola možnosť o nekontaktný šport v Stredoslovenskej hasičskej lige na niektorých súťažiach v behu na 60 m cez prekážky a vo výstupe na hasičskú vežu a Slovenskej uzlovačke vo viazaní hasičských uzlov. Zároveň reprezentovať mesto Púchov a Trenčiansky kraj s trénerom a predsedom Dobrovoľného hasičského zboru mesta Púchov Jozefom Ridzikom st.

Alexander Ridzik – sa umiestnil v roku 2021 na výstupe na hasičskú vežu na 3. mieste, v roku 2020 na 2. a 3. mieste, na uzlovačke na 1. mieste a na behu na 60 m cez prekážky na 2. ,2., 3. mieste.

Simona Sečkárová – sa umiestnila v roku 2021 na výstupe na hasičskú vežu na 4. mieste, na behu na 60 m cez prekážky na 2. ,1., 1. mieste a v roku 2020 na 1. mieste, na uzlovačke na 1. mieste a na výstupe na hasičskú vežu na 3. mieste.

Max Chovanček – sa umiestnil v roku 2021 na výstupe na hasičskú vežu na 4. mieste, na behu na 60 m cez prekážky na 2. ,1., 1. mieste.

Zak Chovanček – sa umiestnil v roku 2021 na výstupe na hasičskú vežu na 1. mieste, na behu na 60 m cez prekážky na 1. ,2., mieste a v roku 2020 na uzlovačke na 3. mieste a na výstupe na hasičskú vežu na 3. mieste.

RACQUETS Púchov – Bedmintonový klub

– MAJSTRI SR dorasteneckých družstiev v zložení Sebastián Kadlec, Matej Plevák, Lukáš Vojtek, Martin Gabrhel, Olívia Kadlecová, Nina Michalková, Lea Skorkovská, Lucia Šebová a Emma Žiačiková. Tréner : Miloš Čuntala

Žiacké družstvo BKR Púchov – postúpilo na Majstrovstvá SR.. Tréneri: Miloš Čuntala, Jozef Skorkovský.

BKR Púchov je aktuálne na 5. mieste v EXTRALIGE zmiešaných družstiev (čiže v najvyššej bedmintonovej súťaži na Slovensku) . Zloženie družstva tvoria dorastenci už vyššie spomenutí : Sebastián Kadlec, Matej Plevák, Lukáš Vojtek, Martin Gabrhel, Olívia Kadlecová, Nina Michalková, Lea Skorkovská.

Ocenení jednotlivci:

Sebastián Kadlec a Olívia Kadlecová – súrodenecké duo, reprezentanti SR v kategórií JUNIORI , zúčastnili sa Majstrovstiev Európy Juniorov v Belehrade 2022. Pravidelne sa zúčastňujú na národných a medzinárodných turnajoch.

Martin Gabrhel, Lea Skorkovská, Nina Michalková – patria do širšej nominácie reprezentantov SR v kategórií junioriorov. Pravidelne sa zúčastňujú na národných a medzinárodných turnajoch.

Emma Žiačiková – patrí do Projektu Talentovanej mládeže do 15 rokov . Nominovaná na Majstrovstvá Európy do 15 rokov, ktoré sa uskutočnia v Španielskej Ibize 21. – 24. Septembra 2022.

Tréneri klubu: Miloš Čuntala, Jozef Skorkovský , Ľubka Cupanová.

Volejbalový oddiel 1970 MŠK Púchov

– družstvo mladších žiakov 3-ky ktoré sa umiestnilo na Majstrovstvách Slovenska na 2.mieste

Tréneri : Pagáč Rastislav, Hupka Róbert

Hráči: Babčan Martin, Hupka Róbert, Jančo Dominik, Júrči Matej, Klobučník Filip, Kubáň Zachariáš, Máček Dominik, Máček Erik, Mušák Martin, Svoboda Matej, Veteška Viliam.

– družstvo mladších žiakov 4-ky ktoré sa umiestnilo na Majstrovstvách Slovenska na 3. mieste

Tréneri: Dvorský Martin, Pecho Matej

Hráči: Babčan Martin, Bersihand Hugo Maria, Duriš Denis, Hupka Róbert, Klobučník Filip, Sulo Richard

– družstvo mladších žiakov 6-ky ktoré sa umiestnilo na Majstrovstvách Slovenska na 3.mieste

Tréneri: Dvorský Martin, Pecho Matej

Hráči: Babčan Martin, Bersihand Hugo Maria, Ďurček Lukáš , Ďuriš Denis, Henek Rastislav, Hupka Róbert, Jančo Patrik, Klobučník Filip, Lang Tomáš, Leško Patrik , Róder Róbert, Vachalík Michal, Valach Leopold , Vančo Šimon,

-družstvo starších žiakov , ktoré sa umiestnilo na Majstrovstvách Slovenska na 3. mieste

Tréneri: Dvorský Martin, Pecho Matej

Hráči: Križák Michal, Prokop Radoslav, Galánek Zachariáš, Moravčík Zachariáš, Moravčík Maximilán, Ďurovec Samuel, Źiačik Šimon, Horváth Samuel, Vozár Marek, Struhár Jakub , Ďurček Lukáš, Valach Leopold , Hupka Róbert, Jurovčík Matúš, Belička Alex, Bartík Patrick.

CVČ VČIELKA

Majster Slovenska

Petra Kuchtová

Zuzana Svinčáková

Elise Lezzani

Aneta Pšenková

Saša Javorková

Petra Mudráková

Nella Dvorská

Nina Pažitná

Linda Suchánková

Linda Kniežová

Karin Jančeková

Tamara Vráblová

Bianka Brunová

Vanesa Benčeková

Natália Beniaková

Natália Trníková

Barbora Belobradová

Liliana Polóniová

Nela Blašková

Ester Geregová

Zuzana Pšenáková

Natália Smataníková

Nastasia Rafajová

Simona Adamčíková

Nina Mikušová

Veronika Kuchtová 4. miesto na ME Zadar

Natália Mikovičová 4. miesto na ME Zadar

Natália Pšenková 4. miesto na ME Zadar

1. Vicemajster Slovenska

Veronika Vozáriková 3. miesto na ME Zadar

Helena Rosinová 3. miesto na ME Zadar

Petra Karasová 3. miesto na ME Zadar

Lucia Dvorská 3. miesto na ME Zadar

Dominika Žabková 3. miesto na ME Zadar

Michaela Pijaková 3. miesto na ME Zadar

Nina Kutejová 3. miesto na ME Zadar

Nadia Andrews

Nina Mišáková 6. miesto na ME Zadar

Nella Sofia Velegová 6. miesto na ME Zadar

Samantha Hamšíková 6. miesto na ME Zadar

Sofia Ciesarová 6. miesto na ME Zadar

Ema Budiačová 6. miesto na ME Zadar

Luciae Lezzani 6. miesto na ME Zadar

Natália Masariková 6. miesto na ME Zadar

Alexandra Kačíková 6. miesto na ME Zadar

Viktória Kopálová 6. miesto na ME Zadar

Charlotte Ščasná 6. miesto na ME Zadar

Viktória Florišová 6. miesto na ME Zadar

Natália Pojezdalová 5. miesto na ME Zadar

Karolína Kvocerová 6. miesto na ME Zadar

Vivien Virgová 6. miesto na ME Zadar

Emma Ďurišová

Barbora Kresáňová

Sofia Hrenáková

Sára Kurtová 4. miesto majstrovstvá Slovenska

Karina Mituchová

Tamara Pšenáková

Terézia Repková

Zara Galánková

Sofia Galánková

Keira Correale

Kristína Češková

Liliana Drábová 5. miesto na ME Zadar

Alexandra Kohutiarová 5. miesto na ME Zadar

Alexandra Kotešovcová 5. miesto na ME Zadar

Petra Hájovská 5. miesto na ME Zadar

Veronika Rezáková 5. miesto na ME Zadar

Nina Jancová 5. miesto na ME Zadar

Natália Ondričková 5. miesto na ME Zadar

Viktória Martikáňová 5. miesto na ME Zadar

Sandra Halušková 5. miesto na ME Zadar

Trénerky:

Taťjana Brozáková

Mgr. Ľudmila Kvaššayová Mgr. Andrea Brozáková

MsÚ Púchov, foto: Slavomír Flimmel