Voľby do orgánov samosprávy mesta Púchov 2022

150

Voľby do orgánov samosprávy mesta Púchov sa uskutočnia 29. októbra od 7.00 do 20.00 h. Voliči v každom obvode môžu zakrúžkovať jedného kandidáta na primátora a najviac toľkých kandidátov na poslancov, koľkí sa v danom obvode volia.

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby primátora mesta Púchov

1. Cyril Crkoň, Bc., 51 r., pedagóg, nezávislý kandidát

2. Pavol Crkoň, JUDr., 55 r., právnik, Hlas – sociálna demokracia

3. Katarína Heneková, JUDr., M.B.A., 47 r., primátorka, nezávislá kandidátka

4. Roman Hvizdák, PhDr., 46 r., stredoškolský sociálny pedagóg, nezávislý kandidát

5. Marián Michalec, Mgr., 55 r., manažér, nezávislý kandidát

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby do Mestského zastupiteľstva v Púchove

Volebný obvod č. 1 (volia sa 2 poslanci)

1. Ľudmila Hanuliaková, PhDr., PhD., 59 r., SZČO, nezávislá kandidátka

2. Anna Hudáková, 54 r., účtovníčka, Strana obcí a miest – som Slovensko

3. Milada Kovářová, 45 r., sanitárka, nezávislá kandidátka

4. Matej Krajíček, Ing., 27 r., štátny zamestnanec, nezávislý kandidát

5. Daniel Lako, Ing., 64 r., SZČO, nezávislý kandidát

6. Pavel Melišík, Ing., 72 r., dôchodca, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (Oľano), Nova, Kresťanská únia (KÚ), Zmena zdola, Za ľudí, Demokratická strana

7. Zuzana Obertová Gábelová, 46 r., výrobná pracovníčka – opracovanie skla, nezávislá kandidátka

8. Peter Šeba, Mgr., MBA, 42 r., informatik – špecialista, nezávislý kandidát

Volebný obvod č. 2 (volia sa 3 poslanci)

1. Miriam Bašková Gabčová, Ing., Ph.D., 47 r., špecialistka pre environmentálne technologické inovácie, nezávislá kandidátka

2. Elena Behrová, PhDr., 55 r., zdravotníčka, Strana obcí a miest – som Slovensko

3. Miroslav Bučko, Mgr., 59 r., učiteľ, nezávislý kandidát

4. Ľuboš Kmošena, 49 r., manažér, Strana obcí a miest – som Slovensko

5. Ľubica Kuchařová, Ing., 44 r., audítorka a lektorka, nezávislá kandidátka

6. Anton Martinko, Ing., 36 r., ekonóm Púchov, Smer – sociálna demokracia

7. Milan Pláňovský, 54 r., živnostník, Slovenská národná strana

8. Lukáš Ranik, Ing., 33 r., viceprimátor mesta, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (Oľano), Nova, Kresťanská únia (KÚ), Zmena zdola, Za ľudí, Demokratická strana

9. Stanislav Taraba, Ing., 39 r., konateľ, Život – národná strana

10. Daniela Valentínyová, 67 r., pedagogička, Strana obcí a miest – som Slovensko

Volebný obvod č. 3 (volia sa 2 poslanci)

1. Erika Benčeková, Ing., 45 r., ekonómka, Hlas – sociálna demokracia

2. Peter Čibenka, Ing., 43 r., manažér, Republika

3. Irena Kováčiková, 70 r., dôchodkyňa, nezávislá kandidátka

4. Andrej Kozák, Ing., 32 r., technológ, Hlas – sociálna demokracia

5. Juraj Lednický, 35 r., operátor výroby, Sloboda a solidarita, Dobrá voľba a umiernení, Kresťanskodemokratické hnutie

6. František Mičuda, 65 r., dôchodca, Strana obcí a miest – som Slovensko

7. Stanislav Mráz, 59 r., tréner, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (Oľano), Nova, Kresťanská únia (KÚ), Zmena zdola, Za ľudí, Demokratická strana

Volebný obvod č. 4 (volia sa 3 poslanci)

1. Daniel Behan, Ing., 47 r., grafický dizajnér, Republika

2. Ján Galánek, 54 r., konateľ firmy, nezávislý kandidát

3. Jarmila Halušková, 43 r., SZČO, Hlas – sociálna demokracia

4. Peter Hinka, 37 r., výrobný pracovník, Život – národná strana

5. Peter Jureňa, 58 r., automobilový pretekár, Strana obcí a miest – som Slovensko

6. Daniel Krištof, 34 r., technický pracovník, občiansky aktivista, Kotlebovci – ľudová strana naše Slovensko

7. Miroslav Kubičár, PaedDr., 62 r., učiteľ, riaditeľ školy, nezávislý kandidát

8. Juraj Kuchta, 49 r., podnikateľ, Hlas – sociálna demokracia

9. Marián Mišún, Mgr., 42 r., zamestnanec verejnej správy, nezávislý kandidát

10. Milada Stašík Vargová, Mgr., 54 r., referentka umeleckej prevádzky, nezávislá kandidátka

11. Peter Turza, Ing., 54 r., manažér, Strana obcí a miest – som Slovensko

Volebný obvod č. 5 (volia sa 2 poslanci)

1. Eva Baricová, PaedDr., 57 r., kníhkupkyňa, Strana obcí a miest – som Slovensko

2. Peter Bílik, Mgr., 47 r., učiteľ, tréner, nezávislý kandidát

3. Angela Lazorová, Mgr., 47 r., špecialistka ľudských zdrojov, nezávislá kandidátka

4. Jakub Mahút, 33 r., finančný sprostredkovateľ, nezávislý kandidát

5. Róbert Mateička, 25 r., technicko-hospodársky pracovník, nezávislý kandidát

6. Miroslav Sivý, 51 r., SZČO, nezávislý kandidát

7. Zuzana Tomášová, JUDr., 60 r., advokátka, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (Oľano), Nova, Kresťanská únia (KÚ), Zmena zdola, Za ľudí, Demokratická strana

Volebný obvod č. 6 (volia sa 2 poslanci)

1. Roman Berčík, Ing., 46 r., nákupca, nezávislý kandidát

2. Jozef Čambalík, Mgr., 53 r., stredoškolský učiteľ, Smer – sociálna demokracia

3. Ľudmila Hamšíková, Ing., 66 r., dôchodkyňa, Život – národná strana

4. Igor Hurta, MUDr., 50 r., lekár, Národná koalícia / nezávislí kandidáti

5. Ján Kováčik, 57 r., športový manažér, Strana obcí a miest – som Slovensko

6. Rudolf Marman, Mgr., MBA, 47 r., manažér, nezávislý kandidát

7. Ladislav Suchánek, Bc., 50 r., robotník, nezávislý kandidát

8. Ivan Zahradový, 55 r., športový manažér, Hlas – sociálna demokracia

9. Peter Žiačik, Ing., 59 r., manažér, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (Oľano), Nova, Kresťanská únia (KÚ), Zmena zdola, Za ľudí, Demokratická strana

Volebný obvod č. 7 (volia sa 2 poslanci)

1. Viliam Gabčo, 71 r., technický pracovník, Hlas – sociálna demokracia

2. Lukáš Garaj, 24 r., operátor linky, športovec, Kotlebovci – ľudová strana naše Slovensko

3. Daniel Koncový, Ing., 32 r., regionálny riaditeľ, nezávislý kandidát

4. Ondrej Paliesek, Mgr., 24 r., fyzioterapeut, Strana obcí a miest – som Slovensko

5. Zuzana Paliesková, 54 r., SZČO, Hlas – sociálna demokracia

6. Ján Riško, Ing., 58 r., technik, nezávislý kandidát

7. Paulína Turzová, Mgr., 40 r., učiteľka, nezávislý kandidát

8. Martin Vigláš, 35 r., vodič, kosec, robotník, nezávislý kandidát

Volebný obvod č. 8 (volia sa 2 poslanci)

1. Peter Divinský, 60 r., súkromný podnikateľ, Život – národná strana

2. Emil Filo, Ing., 63 r., znalec, Národná koalícia / nezávislí kandidáti

3. Roman Rosina, Mgr., 31 r., zamestnanec záhradníckej firmy, nezávislý kandidát

4. Roman Špaček, Mgr., 29 r., učiteľ, nezávislý kandidát

5. Milan Trník, 58 r., špecialista energetických zariadení, Strana moderného Slovenska (SMS)

Volebný obvod č. 9 (volí sa 1 poslanec)

1. Petra Kováčiková, 51 r., manažérka, Strana obcí a miest – som Slovensko

2. Ivan Kubiš, 49 r., súkromný podnikateľ, Život – národná strana

Zdroj: MsÚ Púchov