16. Nemšová 10 2 0 8 9:22 6
  17. Topoľčany 10 2 0 8 6:20 6
  18. Prievidza 10 1 2 7 11:22 5

MŠK Púchov – ViOn B 5:2 (2:1)

Rezerva extraligových Zlatých Moraviec začala zostra a už v šiestej minúte išla do vedenia presnou Jamrichovou hlavičkou – 0:1. Ďalšiu šancu mal v 20. minúte hosťujúci Hamar, ale jeho strela minula bránku. Na druhej strane sa k strele dostal aj Púchovčan Zavadzan, rovnako nemal presnú mušku. Keď hlavičku hosťujúceho Mareka zneškodnil domáci brankár Pilný, prišla odpoveď  Púchovčanov. Jamrich zahral v pokutovom území rukou a Brezničan z penalty vyrovnal – 1:1. Domáci ešte do prestávky strhli vedenie na svoju stranu, tri minúty pred koncom prvého polčasu bol na konci akcie Rišku s Vanákom Kopiš, ktorý zblízka prekonal brankára – 2:1. V druhom polčase sa v 57. minúte  zatrepotala lopta po utešenej ďalekonosnej strele Sibanda – 3:1. O desať minút neskôr kopali domáci druhú penaltu, premenil ju Gajdošík – 4:1. Hostia potom pridali, po peknej kombinačnej akcii ešte krajšie vystrelil Ewerton a znížil na 4:2. Hostia potom pritlačili, no domáca obrana drámu nepripustila. Naopak, päť minút pred koncom stretnutia sa s dvojicou obrancov pohral Gajdošík a aj s dávkou šťastia prekonal piatykrát súperovho gólmana – 5:2.

Góly: 68. a 86. Marek Gajdošík, 35. Brezničan, 42. Kopiš, 57. Sibanda – 6. Jamrich, 71. Ewerton. Rozhodoval Hulínek, ŽK: Haviar, Hrnko, Zavadzan, Brezničan – Baggio, 200 divákov.

Zostava MŠK Púchov: Pilný – Riška, Haviar, Marek Gajdošík (87. Gáborík), Kopiš (82. Kvaššay), Sibanda, J. Pilát (89. Hrančík), Vanák, Hrnko, Zavadzan, Brezničan. Tréner E. Pagáč.

Zostava Zl. Moraviec B: Pichňa – Husár, Baggio (88. Slamka), Renan, Zrubec (69. Šabík), Ewerton, Marek (77. Šlachta), Jamrich, Hamar, Hlaváč, Rumanko (69. Jančura). Tréner I. Kasana. (FK)

Ostatné výsledky:

Nemšová – Šaľa 1:2 (0:0), 71. Čiernik – 65. Herceg, 86. Kochan, Beluša – Led. Rovne 0:1 (0:0), 89. Detko, Prievidza – Galanta 1:1, Nové Zámky – Trnava B 2:1, V. Ludince – Gabčíkovo 2:2, Bánovce – DAC B/Vrakúň 0:1, Dubnica – Topoľčany 2:0, Borčice – FC Nitra jun. 2:1

7. liga muži

8. kolo: Podvažie – Dolná Mariková 0:0, Dohňany – Sverepec 2:1 (2:0), Jancík, vlastný, Dolná Breznica – Pružina 4:0 (2:0), Kasman 2, Bednár, P. Ilavský, Praznov – Šebešťanová 4:5 (0:4), FC Púchov – Kolačín 6:2 (6:0), Novosedliak 2, Makas, Pavlis, Remiš, Dujka, Pruské – Visolaje 4:1 (3:0), Palme, Lazy – Mikušovce 0:1 (0:1).

8. liga muži

6. kolo: Lumax Horovce – Trstie 8:0 (3:0), Štefanec 2, Todorov 2, Novosád 2, M. Cíbik, Karas, Lednica – Vrchteplá 3:1 (1:0), Osrman 3, Orlové – Červený Kameň 2:1 (1:1), Prejta – Bodiná 1:3 (0:2), Kameničany mali voľno.

1. Kameničany 5 4 1 0 12:6 13
  2. Bodiná 4 3 0 1 18:4 9
  3. Prejta 4 3 0 1 11:6 9
  4. Hr. Lednica 5 3 0 2 9:4 9
  5. Lumax Horovce 6 3 0 3 15:11 9
  6. D. Orlové 4 2 0 2 4:14 6
  7. Vrchteplá 4 1 1 2 8:7 4
  8. Trstie 5 1 0 4 7:18 3