Sezóna pre púchovských florbalistov skončila

360

3. zápas play off 1. florbalovej ligy (4. marec 2017)

FBK Púchov – FBC Predator Sabinov 7:9 (3:3, 1:1, 3:5) a celkovo 0:3 na zápasy, Sabinov postupuje do semifinále. V sezóne 2016/2017 sme obsadili konečné 8. miesto

Po vydarenom úvode Púchov rýchlo vyhrával 2:0, ale hostia dokázali následne odpovedať a otočili stav v ich prospech. Do prvej prestávky sa však odchádzalo za nerozhodného stavu 3:3. Druhá tretina bola opatrnejšia a mužstvá sa dobre strážili, nakoniec v nej padli len dva góly, po jednom na oboch stranách. Tretia tretina bola na góly bohatá, spolu ich padlo osem, avšak o dva rozhodujúce ich dali viacej hostia a tým zvíťazili v celom zápase aj v sérii.

Góly FBK Púchov: Michal Mišík 2, Marián Ondrička 2, Jozef Pavel 2, Tomáš Bajtala 1
Zostava Púchov: Michal Tomáš – Jozef Žákech, Róbert Ševčík – Matej Tuček, Štefan Korbáš – Jakub Mrocek, Roman Cíbik – Róbert Dej, Tomáš Bajtala – Jozef Fléger – Lukáš Zemko, Marián Ondrička – Michal Mišík – Jozef Pavel, Jozef Mrocek – Erik Bulejko – Dominik Krajčí. Nahr. Matej Gabriško, Lukáš Žemla, Daniel Krajčí