Sinsay prišiel do STOP SHOP Púchov

303

Retailový park STOP SHOP v Púchove sa od leta 2020 môže pochváliť novým nájomcom. Je ním módna značka Sinsay.

V novom obchode o rozlohe až 1.146 metrov štvorcových nájdu zákazníci široký výber dámskeho a pánskeho oblečenia, modely pre deti a aj štýlové doplnky do domácnosti. Nové predajne Sinsay boli nedávno otvorené aj v STOP SHOP Rožňava a STOP SHOP Michalovce.

Otvorenie nového obchodu Sinsay vo viacerých STOP SHOP lokalitách je spojené aj s ďalšou pozitívnou správou. Návštevnosť všetkých STOP SHOP lokalít na Slovensku, ktorá bola v dôsledku koronakrízy nižšia ako obvykle, sa vrátila do normálu. Znamená to, že zákazníci sa aj po skončení krízy vracajú do obchodov, ktorým dôverujú a ktoré majú radi.

V STOP SHOP Púchov nájdu zákazníci okrem nového obchodu Sinsay aj množstvo ďalších obchodov na ploche viac ako 6.300 metrov štvorcových. Tie im ponúkajú širokú škálu tovaru od detských hračiek cez módu a drogériu až po zariadenie domácnosti. Patria medzi ne predajne CCC, DM Drogerie, Dráčik, Gate, JYSK, KiK, Okay či SPOJ-TECH, ktoré sú všetky vzdialené doslova len pár krokov od parkoviska, ktoré pojme až 235 vozidiel.

Všetky obchody v STOP SHOP Púchov, aj novootvorený Sinsay, dodržiavajú tie najprísnejšie hygienické štandardy. Zákazníci si v nich môžu vždy nakupovať bezpečne, rýchlo a pohodlne.

Zdroj: stop-shop.com