Šláger rozhodli Púchovčania v predĺžení

181
Ilustračné foto: Miroslav Mikáč

MŠK Púchov – ŠHK 37 Piešťany 4:3 pp (0:0, 2:3, 1:0, 1:0)

Góly: 26. Kanaet (Hudík), 34. Zúbek (Zemko, Brňák), 47. Zúbek (Minárik, Brňák), 61. Hudík (Šedivý) – 30. Šinkovič (Maroš, Turan), 30. Lušňák (Hudec), 38. Lušňák (Turan, Maroš)
Strely: 35 – 33, presilovky: 5/1 – 8/2, rozhodcovia: Lesay – Drblík, Makúch

Pod Lachovcom sa stretli dva neporazené tímy, Púchovčania si v prípade víťazstva mohli v predstihu zabezpečiť post jesenného kráľa druhej ligy. V opatrnej prvej tretine diváci gól nevideli. Po prvej obrátke šli domáci do vedenia gólom Kanaeta, hostia otočili stav o štyri minúty dvomi zlepenými gólmi Šinkoviča a Lušňáka – 1:2. Domáci o ďalšie štyri minúty kontrovali vyrovnávajúcim gólom Zúbeka – 2:2. Na druhú prestávku však šli s jednogólovým vedením Piešťanci, dve minúty pred koncom tretiny skóroval opäť Lušnák – 2:3. Púchovčania v záverečnej tretine vyrovnali druhým gólom Zúbeka a stretnutie šlo do predĺženia. V ňom už po 43 sekundách rozhodol o dvojbodovom zápise Púchova Hudík – 4:3.

Zostava MŠK Púchov: T. Hrušík – Brňák, Božik, Zúbek, Minárik, Zemko – Kvocera, Hudík, Jakúbek, Šedivý, Kanaet – Haluška, Putala, Deneš, Ladecký, L. Hrušík – Pišoja, Vladimirov, Hajský, Moravanský, Húska, tréner Miroslav Nemček
Ostatné výsledky 6. kola: Detva – Lučenec 12:0, Senica – Hamuliakovo 4:9, Partizánske – D. Kubín 1:2

8. Lučenec 6 0 0 0 6 11:63 0

Program 7. kola: HC 07 Detva – MŠK Púchov (13. 11. o 18.00), Dolný Kubín – Lučenec, Hamuliakovo – Partizánske, Piešťany – Senica