Stolní tenisti z okresu Púchov ovládli tradičný Veľkonočný turnaj v Dolnom Moštenci

662
Medzi kvarteto najlepších na tradičnom Veľkonočnom stolnotenisovom turnaji neregistrovaných v Dolnom Moštenci sa prebojovali hneď traja hráči z Púchovského okresu. Na snímke zľava Víťaz Tomáš Brnák, druhý Jaroslav Kocúr, tretí Martin Bernáth a štvrtý Štefan Šulík. Foto: Vladimír Dubec

Neregistrovaní stolní tenisti z Púchovského okresu ovládli tradičný Veľkonočný turnaj v Dolnom Moštenci. Na jubilejnom 15. ročníku podujatia sa počas Bielej soboty stretli štyri desiatky hráčov a hráčok z okresov Považská Bystrica a Púchov. Hráči z Púchovského
okresu ovládli najmä hlavnú kategóriu mužov, keď sa medzi najlepšiu štvoricu prebojovali hneď traja a čisto púchovskou záležitosťou bol aj finálový súboj.
Prvenstvo si zaslúžene vybojoval Tomáš Brnák (na úvodnej foto) z Hornej Breznice, ktorý
vyhral vo finálovom stretnutí hladko nad Jaroslavom Kocúrom z Dolnej Breznice. Neskorší
víťaz sa najviac potrápil v semifinále, keď zdolal Štefana Šulíka z Lednických Rovní 3:2 na sety a v poslednom sete 11:9. V boji o bronzovú priečku podľahol Šulík Bernáthovi