Umelecké fotografie Považskej Bystrice a okolia vzbudzujú túžbu po objavovaní

1541

Zasnívajte sa nad čarovnými scenériami a nevšednými zábermi, ktoré prinášajú kúsok neopakovateľnej krásy do všedných dní. Vydavateľský tím pripravuje knihu, ktorá prevedie čitateľa zákutiami jedinečného regiónu horného Považia.

Vydavateľský tím z Kynceľovej v spolupráci s miestnymi fotografmi má pre svojich čitateľov viac ako sto unikátnych záberov na okres Považskej Bystrice. Fotografie predstavujú krásy regiónu horného Považia, ktoré okúzlia svojou jedinečnosťou. Vďaka nim sa dostanete do miest, kde ste nikdy predtým neboli a zažijete niečo, čo vás naplní energiou a nadšením.

Neobyčajné príbehy Považia vďaka fotografom

Každá z fotografií je jedinečná, naplnená atmosférou a silným posolstvom, ktoré sa k čitateľovi dostane bez toho, aby si to uvedomil. Obrazová publikácia nebude len o krásnych fotografiách, ale aj o tom, čo sa skrýva za nimi. Preto je doplnená o popisy, ktoré popisujú ako sa v regióne žije, čo sa v ňom deje a aké má miesto v dejinách. Prispieva aj k zviditeľneniu regionálnych fotografov, ktorí sa venujú svojej vášni – fotografovaniu. Čitatelia sa dozvedia aj o kultúrnych a vzdelávacích inštitúciách, regionálnych podnikoch a miestnych samosprávach, ktoré pomáhajú rozvíjať a propagovať tento región.

Tajomstvá Považskej Bystrice odhalia aj zahraniční návštevníci

Ako hovorí redaktor knižnej edície Čarovné Slovensko, Martin Kmeť, Čarovná Považská Bystrica a okolie je ďalším čriepkom do mozaiky okresných čarovných kníh Slovenska. Cieľom čarovnej edície je propagovať krásy našich regiónov a pomôcť rásť cestovnému ruchu na Slovensku. Kniha bude k dispozícii aj v anglickej mutácii, čo umožní širšiemu publiku spoznať krásy tohto regiónu.

Na vydaní knihy pracuje celý tím pracovníkov od textára, grafika, cez redaktora a koordinátora až po regionálneho projektového manažéra, ktorý sa usiluje o získanie tých najaktuálnejších informácií a zaujímavých poznatkov o severozápadnom regióne Slovenska. Podľa slov Miroslavy Daranskej kniha Čarovná Považská Bystrica a okolie umožní spoznať všetky zákutia, ktoré doteraz zostávali skryté, možno nepoznané. Čarovné fotografie ohromia svojou jedinečnosťou a ukážu celý región v novom svetle obohacujúcom o to najkrajšie čo sa v okolí Považskej Bystrice nachádza.

CBS spol, s.r.o.