Upevnenie prvého miesta po jesennej časti súťaže mladších žiakov

48

Dňa 8.12.2019 sa konal posledný turnaj jesennej časti v kategórií mladších žiakov (6tkových) na hosťujúcej pôde MVK Nového Mesta nad Váhom. Do turnaja sme vstúpili, prvým zápasom proti papierovo slabšiemu družstvu VK Nové Mesto nad Váhom, kde naši chlapci nedali súperovi šancu a suverénne zvíťazili v pomerne 3:0. V druhom zápase sme sa stretli s naším konkurentom MVK Nové Mesto nad Váhom, a po menej chybách a kolektívnejšom výkone sme zvíťazili 3:0. Po kratšej odmlke sme nastúpili do posledného zápasu turnaja jesennej časti súťaže mladších žiakov proti známemu družstvu VK Komárno, kde dostali miesto aj naši hráči z lavičky. Priebeh zápasu sa vyvíjal v náš prospech a zvíťazili sme hladko 3:0.

Ďakujeme chlapcom a trénerom za reprezentáciu VO 1970 MŠK Púchov a mesta Púchov. Ďalší turnaj sa bude konať dňa 26.1.2020 na domácej pôde MŠK Púchov.

Hráči: Michal Križák, Radoslav Prokop, Zachariáš Galánek, Peter Kaňka, Zachariáš Moravčík, Maximilián Moravčík, Samuel Ďurovec, Jakub Struhár, Marek Vozár, Šimon Lichvár, Leopold Valach, Šimon Žiačik

Tréneri: Martin Dvorský, Matej Pecho

VO 1970 MŠK Púchov