Úspešní reprezentanti mesta Púchov ocenení na XX. Púchovskom jarmoku

1852

Prinášame zoznam a fotografie ocenených reprezentantov mesta Púchov na jubilejnom XX. ročníku Púchovského jarmoku:

ZA VEDOMOSTNÉ A TALENTOVÉ SÚŤAŽE:

Natália Chanová, Štefan Gašpár (riešenie logických úloha  sudoku)

Centrum voľného času – Celoslovenská včelárska súťaž mladých včelárov: Samuel Gabriš, Matúš Šulík, Tomáš Golitko, Ján Medňanský, Filip Drábik

ZŠ Mládežnícka: Andrej Pobežal, Bianka Sarah Húževková, Monika Nábelková

ZŠ J. A. Komenského: Emília Blahová

Gymnázium Púchov: Šimon Gabčo, Denisa Bajzová, Lucia Krchňavá

ZUŠ Púchov – spevácky zbor BE HAPPY: Bronislava Riljaková, Alexandra Adela Špalková, Lenka Repková, Jana Vozárová, Nikola Gombárová, Barbora Jurovčíková, Viktória Behanová, Miroslava Crkoňová, Petra Kurtinová, Ema Ižvoltová

ZUŠ Púchov (husľová trieda): Valéria Šatková, Terézia Fujeríková, Anette Hloušková

ZA ŠPORTOVÉ SÚŤAŽE:

Cyklotrialový klub Záriečie: Jakub Mudrák

Fitness a kulturistika: Zuzana Kardošová a Patrik Valach, Sabina Pleváková

AMONREI KLUB PÚCHOV – kulturistika (tlak na lavičke): Ronald Sůra

Box: Marián Michalec, Gregor Antunović

Crossfit: Mária Luliaková

Futbal: Andrej Kadlec

Talent Trenčianskeho kraja 2018: Romana Halušková

Gymnázium Púchov: David Kováč

Stolný tenis – Spojená škola Púchov: Jaroslav Rác

Netradičné rekordy – Peter a Pavol Ďurdíkovci

Karate (jednotlivci): Matej Behro, Tomáš Čvirik

Karate (družstvo): Tomáš Čvirik, Filip Maček, Nina Jandušíková

Bedmintonový klub RACQUETS Púchov: Emma Žiačiková, Lucia Šebová, Matej Plevák, Lukáš Vojtek, Sebastián Kadlec, Olívia Kadlecová, Nina Milada Michalková

Plavecký klub Matador Púchov: Lea Kmošenová, Samuel Jancík, Nina Hlubíková

Rozhodca plávania: Miroslav Soško

Dobrovoľný hasičský bor Púchov: Alexander Ridzik

Dobrovoľný hasičský zbor Nosice: Terézia Srogončíková

Dobrovoľný hasičský zbor Ihrište (ženy): Natália Hriadeľová, Natália Švachová, Erika Fúsiková, Simona Kubišová, Adriana Lazovanová, Ing. Veronika Galánková, Ing. Mária Bašková

Dobrovoľný hasičský zbor Nosice (ženy): Martina Beláková, Simona Galbavá, Veronika Dorotčínová, Denisa Trníková, Veronika Gašpárková, Helena Rosinová, Eva Pšenáková, Erika Trníková, Erika Belko Čupcová, Diana Gašpárková

Krasokorčuliarsky klub Púchov: Liliana Drábová, Lucia Kolmanová, Jana Novacká, Laura Kolmanová, Natália Masariková

ŠPORTOVÝ KLUB PÚCHOV (krasokorčuľovanie): Nina Drgoňová, Lucia Horvátová, Eliška Labantová

KLUB HOKEJBALU A FLORBALU Púchov (chlapci juniori): Samuel Gamboš, Šimon Ďureček, Mário Haluška, Damián Hudík, Boris Deneš, Erik Jurenka, Teodor Beriac, Juraj Pavlík, Daniel Krajči, Samuel Hanes, Martin Kasík, Adrián Harant, Lukáš Žemla, Timotej Briš, Anton Janto, Dominik Babčan, Lukáš Šesták, Adam Lokšík, Jozef Fléger – tréner

ZŠ Gorazdova – volejbal žiakov ZŠ: Richard Kvasnica, Matej Turčáni, Oliver Pišoja, Patrik Pišoja, Samuel Kopp, Stanislav Cíbik, Alexej Maslák, Mário Mazák, Vladimír Mušák, Jakub Jurovčík, Tobias Medňanský, Marek Pivko

Volejbalový oddiel MŠK Púchov (ml. žiaci): Alexej Maslák, Tobias Medňanský, Michal Križák, Juraj Šedivý, Jakub Jurovčík, Juraj Madejski, Marek Pivko, Vladimír Mušák

Tanečný klub EVITA (trénerky): Veronika Rýdza, Vanesa Valachová, Miroslava Švecová, Mgr. Monika Fusková, Eva Rosinová

Tanečná skupina SKITLES: Zuzana Krásna, Zuzana Zbínová, Gabriela Bujdáková, Barbora Martinková, Jennifer Zahradová, Annamária Kozlovská, Patrik Kvasnica, Veronika Fojtíková, Izabela Žiačiková, Veronika Rýdza, Vanesa Valachová, Andrea Cibulčíková, Ivana Nottná, Sarah Oščatková, Nina Jaňová, Viktória Šamajová, Karin Valachová, Simona Kališíková, Klára Martinková, Adela Čviriková

Tanečná skupina COOKIES: Sára Lipková, Karin Valachová, Nikola Benková, Bartolomej Dvorský, Adela Čviriková, Timea Kánová, Barbora Ganátová, Ema Folučková, Alexandra Gardianová, Luboš Špánik, Simona Kališíková, Natália Vojteková, Aneta Rosinová, Katarína Hudáková, Alžbeta Hudáková

Tanečná skupina ANGELS: Aneta Rosinová, Emma Maceková, Lucia Panáčková, Nikola Fusková, Patrícia Fongusová, Adriana Hedliková, Zdenka Cihová, Zoja Červená, Daniela Dorociaková, Nela Žiačiková, Nikola Ďurovcová, Alexandra Janíčková, Sára Kalusová, Simona Klučková, Leona Roháčová, Lívia Sapáková, Nikola Sekáčová, Nina Šuvarová, Barbora Ziegelrová, Miroslav Brun, Damián Jančiček, Eliška Briatková, Natália Chobotová, Nataša Haviarová

Tanečná skupina BUBBLES: Martina Fusková, Timea Ďuricová, Katarína Zbínová, Tereza Osrmanová, Valéria Kozmerová, Rebeca Blahová, Tamara Balážová, Ema Matušková, Karin Galovičová, Patrícia Uríčková, Eva Línerová, Kamila Kováčová, Viktória Florišová, Viktória Belobradová

Mažoretkový súbor NELLY CVČ Včielka (jednotlivci a malé formácie): Aneta Pšenková, Veronika Kuchtová, Rebeka Ondričková, Nina Kováčiková, Petra Kuchtová, Zuzka Svinčáková, Romana Košecká, Saša Kutejová, Lucia Belásová, Ela Geregorová, Romana Halušková, Helena Rosinová, Petra Karasová, Saška Javorková, Katarína Matušíková, Elise Lezzani, Barbora Kupčíková, Sofia Madarová, Stela Masariková, Zuzana Pšenáková, Nastasia Rafajová, Laura Sádecká, Natália Smataníková, Sára Urbanovská, Zara Galánková, Eliška Košecká, Petra Hájovská, Liliana Drábová, Natália Mikovičová, Natália Pojezdalová, Jasmina Kudlejová, Rebeka Kováčová, Simona Hudecová, Sandra Halušková, Dominika Žabková, Veronika Gašpárková, Veronika Vozáriková, Nina Kutejová, Alexandra Belásová, Michaela Pijaková, Patrícia Karlubíková, Ayesha Jadoon, Aneta Murínová, Alexandra Kotešovcová, Alexandra Zemková, Ivana Revúca, Sandra Imrišková

Mažoretkový súbor NELLY (kadetky): Sára Ondríčková, Alexandra Kohutiarová, Emma Chovancová, Nina Jancová, Dorota Ganátová, Soňa Kačíková, Tamara Ganátová, Alica Masláková, Alexandra Kačíková, Sára Elizabeth Kebisová, Natália Ondričková, Nadia Andrews, Lucie Lezzani, Emma Ďurišová, Sofia Ciesarová, Natália Pšenková a Terézia Bečárová

Mažoretkový súbor NELLY (juniorky): Valika Satinová, Tamara Hradňanská, Terézia Srogončíková, Adela Jancíková, Gabika Mazáková, Tamara Budayová, Paulína Bizoňová, Emma Fojtíková, Sofia Kmošenová, Karin Kozačková, Michaela Kačíková, Lujza Geregová, Kristína Hanicová, Veronika Ďurovcová, Veronika Rezáková, Andrea Kosáková, Nina Juríková

Mažoretkový súbor NELLY: Mgr. Ľudmila Bučková Kvaššayová (vedúca), Taťjana Brozáková (manažérka), trénerky: Bc. Monika Belianska, Adriana Rosinová, Michaela Pijaková, Stela Slemenská, Nina Kutejová, Veronika Vozáriková, Alexandra Belásová

Foto: Slavomír Flimmel