Úspešný štart do druhej časti sezóny mladších žiakov

149

Dňa 16.2.2020 sa konal prvý turnaj druhej časti súťaže oblasti západ v kategórií mladších žiakov 6tkového volejbalu. Usporiadateľom tohto turnaja bolo hosťujúce družstvo VK Nové Mesto nad Váhom.

V prvom zápase hracieho dňa sme sa stretli s domácim družstvom VK Nové Mesto nad Váhom, kde chlapci pôsobili dominantnejšie na útoku a servise a zvíťazili hladko 3:0. V druhom zápase sme sa stretli s viac zohratým družstvom MVK Nové Mesto nad Váhom. Prvý a druhý set sme mali vo svojich rukách a zaslúžene sme oba sety zvládli. V treťom sete zápasu sa súper dotiahol na rovnaký počet bodov po našich chybách. Naši zverenci nepripustili drámu zápasu a v koncovke po kolektívnom výkone zvíťazili 3:0.

V poslednom zápase turnaja sme sa stretli s papierovo slabším súperom VK Komárno. V tomto zápase dostali šancu aj hráči z lavičky a predviedli pekný výkon a vyhrali po bojovnom výkone 3:0. Chceli by sme vyzdvihnúť výkon kapitána družstva Michala Križáka, ktorý svojimi skúsenosťami, hernou pohodou a bojovnosťou a tak pomohol svojmu družstvu k ďalším bodom do tabuľky. Družstvo sa nachádza na prvom mieste tabuľky s plným počtom bodov bez prehratého setu.

Hráči: Križák M., Šedivý J., Galánek Z., Prokop R., Kaňka P., Moravčík Z., Moravčík M., Struhár J., Vozár M., Trnka D., Lichvár Š., Ďurovec S., Valach L., Žiačik Š., Muller D.

Tréneri: Dvorský M., Pecho M.