Úspešný vstup MŠK Púchov do jarnej časti druhej ligy

100

Futbalisti MŠK Púchov zvíťazili v považskom derby nad FK Dubnica 4:3 a pripísali si dôležité body z ihriska súpera do tabuľky druhej ligy. Červeno-čierny viedli v Dubnici už po 3. minútach, keď penaltu za faul na Patrika Mráza premenil Adrián Kopičár. Na 0:2 zvyšoval po peknej kombinačnej akcii náš kapitán Patrik Mráz. Do polčasovej kabíny sme išli s dvojgólovým náskokom. Druhý polčas priniesol dvojnásobný zvrat. Po 25. minútach Dubnica otočila zápas a po dvoch góloch Isaaca a Bílovského vyhrávala nad MŠK 3:2. Púchovčania sa však nevzdali a posilnili hrot o druhého útočníka Štefana Holíša. Po centri Martinčeka z ľavej strany loptu hlavou usmernil Lukáš Letenay a tá sa dostala na nepokrytého Štefana Holíša, ktorý peknou strelou vyrovnal v 82. minúte na 3:3. Už keď si všetci fanúšikovia mysleli, že zápas sa skončí deľbou bodov, Púchovčania opäť zatlačili Dubnicu a vytvorili si šancu v nadstavenom čase v podobe rohového kopu. Ten rozohral Jakub Michlík a po jeho centri opäť loptu predĺžil Lukáš Letenay a krásnym volejom do šibenice zakončil premiérovým gólom v drese MŠK Radim Pobořil. Po gólovej prestrelke si Púchovčania z Dubnice odnášajú tri body a vrátili im jesennú prehru 0:1 v Púchove.