Veľká cena Púchova 2015 – výsledky mužskej časti

883
ilustračné foto

Slovenská plavecká elita sa predstavila v sobotu 3. októbra na tohtoročnej Veľkej cene Púchova. Nechýbali ani púchovskí plavci či Tomáš Klobučník, účastník OH v Londýne.

muži, 50m voľ.spôsob, priamo na čas,  15 roč. a st. 3 okt 2015 – 19:22 Čas
 1. PÚCHLY, Tomáš 1998 SVK STU Trnava 23.19
 2. ŠTEFÁNIK, Vladimír 1998 SVK KPS Nereus Zilina 23.28
 3. KLÁTIK, Juraj 1995 SVK VSK UK FTVS Bratislava 23.99
26. OBŠIVAN, Lukáš 2000 SVK PK Matador Puchov 27.29
27. KUCEJ, Jaroslav 1998 SVK PK Matador Puchov 27.30
31. KAČÍK, Adam 2000 SVK PK Matador Puchov 30.02

 

muži, 50m voľ.spôsob, priamo na čas,  13 – 14 roč. 3 okt 2015 – 19:22 Čas
 1. VALLO, Denis 2001 SVK KPS Nereus Zilina 27.05
 2. SUKENÍK, Peter 2001 SVK KPS Nereus Zilina 27.06
 3. SYNÁK, Andrej 2001 SVK KPS Nereus Zilina 27.25
 3. JANIK, Matúš 2001 SVK SKP Kupele Piestany 27.25

 

muži, 50m voľ.spôsob, priamo na čas,  11 – 12 roč. 3 okt 2015 – 19:22 Čas
 1. SIKLENKA, Andrej 2003 SVK VSC Dukla Banska Bystrica 29.08
 2. FTOREK, Roman 2003 SVK KPS Nereus Zilina 29.85
 3. KUDLA, Patrik 2003 SVK STU Trnava 30.10
25. HANTÁK, Mário 2004 SVK PK Matador Puchov 36.03
26. KUDLEJ, Teodor 2003 SVK PK Matador Puchov 36.16
29. MATUŠÍK, Martin 2003 SVK PK Matador Puchov 36.87
30. VRÁBEL, Filip 2003 SVK PK Matador Puchov 36.94
31. NIKOLAJCZUK, Maroš 2004 SVK PK Matador Puchov 37.59
33. JANCÍK, Samuel 2003 SVK PK Matador Puchov 37.89
34. JELČIC, Patrik 2003 SVK PK Matador Puchov 38.84
35. JURDA, Matúš 2003 SVK PK Matador Puchov 39.22
36. ZBÍN, Vladimír 2004 SVK PK Matador Puchov 39.90

 

muži, 50m voľ.spôsob, priamo na čas,  9 – 10 roč. 3 okt 2015 – 19:22 Čas
 1. MELIŠ, Matej 2005 SVK SPK Bratislava 33.23
 2. KONÍK, Samuel 2006 SVK PO TJ Spartak Myjava 34.75
 3. BÖHMAN, Patrik 2005 SVK STU Trnava 35.36
15. MELIŠ, Jakub 2006 SVK PK Matador Puchov 46.52

 

muži, 100m voľ.spôsob, priamo na čas,  15 roč. a st. 3 okt 2015 – 9:33 Čas
 1. ŠTEFÁNIK, Vladimír 1998 SVK KPS Nereus Zilina 50.58
 2. PÚCHLY, Tomáš 1998 SVK STU Trnava 51.07
 3. KLÁTIK, Juraj 1995 SVK VSK UK FTVS Bratislava 53.08
24. OBŠIVAN, Lukáš 2000 SVK PK Matador Puchov 1:00.59
25. KAČÍK, Adam 2000 SVK PK Matador Puchov 1:07.97

 

muži, 100m voľ.spôsob, priamo na čas,  13 – 14 roč. 3 okt 2015 – 9:33 Čas
 1. JANIK, Matúš 2001 SVK SKP Kupele Piestany 57.65
 2. KALNÍK, Lukáš 2001 SVK PO TJ Slavia SS Trencin 58.05
 3. VALLO, Denis 2001 SVK KPS Nereus Zilina 59.41

 

muži, 100m voľ.spôsob, priamo na čas,  11 – 12 roč. 3 okt 2015 – 9:33 Čas
 1. JABLČNÍK, František 2003 SVK STU Trnava 1:03.47
 2. FTOREK, Roman 2003 SVK KPS Nereus Zilina 1:05.20
 3. KUDLA, Patrik 2003 SVK STU Trnava 1:07.30
19. JANCÍK, Samuel 2003 SVK PK Matador Puchov 1:19.09
23. HANTÁK, Mário 2004 SVK PK Matador Puchov 1:20.61
25. KUDLEJ, Teodor 2003 SVK PK Matador Puchov 1:20.90
26. MATUŠÍK, Martin 2003 SVK PK Matador Puchov 1:21.29
28. VRÁBEL, Filip 2003 SVK PK Matador Puchov 1:24.63
29. JURDA, Matúš 2003 SVK PK Matador Puchov 1:28.96
30. ZBÍN, Vladimír 2004 SVK PK Matador Puchov 1:29.86

 

muži, 100m voľ.spôsob, priamo na čas,  9 – 10 roč. 3 okt 2015 – 9:33 Čas
 1. KONÍK, Samuel 2006 SVK PO TJ Spartak Myjava 1:14.20
 2. MALIŠ, Marián 2005 SVK Povazskobystricky plavecky oddiel 1:19.92
 3. BÖHMAN, Patrik 2005 SVK STU Trnava 1:21.05
9. MELIŠ, Jakub 2006 SVK PK Matador Puchov 1:41.04

 

muži, 50m znak, priamo na čas,  15 roč. a st. 3 okt 2015 – 10:20 Čas
 1. SVĚTLÍK, Alexander 1998 SVK SPK Bratislava 26.25
 2. POPELKA, Šimon 1999 SVK PK Orca Bratislava 29.24
 3. KARKUŠ, Alex 2000 SVK PK SG-SPU Nitra 29.43
8. KUCEJ, Jaroslav 1998 SVK PK Matador Puchov 31.43

 

muži, 50m znak, priamo na čas,  13 – 14 roč. 3 okt 2015 – 10:20 Čas
 1. HRABOVSKÝ, Alexander 2001 SVK KPS Nereus Zilina 30.06
 2. KALNÍK, Lukáš 2001 SVK PO TJ Slavia SS Trencin 30.09
 3. SYNÁK, Andrej 2001 SVK KPS Nereus Zilina 32.24

 

muži, 50m znak, priamo na čas,  11 – 12 roč. 3 okt 2015 – 10:20 Čas
 1. DANIŠ, Matej 2003 SVK STU Trnava 34.91
 2. TÓTH, Peter 2003 SVK STU Trnava 38.02
 3. KORDA, Adam 2003 SVK TJ Slavia STU Bratislava 38.40
10. NIKOLAJCZUK, Maroš 2004 SVK PK Matador Puchov 42.37
12. HANTÁK, Mário 2004 SVK PK Matador Puchov 43.41
14. JURDA, Matúš 2003 SVK PK Matador Puchov 44.86

 

muži, 50m znak, priamo na čas,  9 – 10 roč. 3 okt 2015 – 10:20 Čas
 1. MALIŠ, Marián 2005 SVK Povazskobystricky plavecky oddiel 40.28
 2. PÚČEK, Richard 2006 SVK Plavecky klub Martin 40.78
 3. BÖHMAN, Patrik 2005 SVK STU Trnava 42.27

 

muži, 100m znak, priamo na čas,  15 roč. a st. 3 okt 2015 – 18:29 Čas
 1. SVĚTLÍK, Alexander 1998 SVK SPK Bratislava 58.72
 2. GORDÍK, Jakub 1998 SVK KPS Nereus Zilina 59.10
 3. MOHLER, Jakub 1998 SVK Sportovy klub policie Kosice 1:00.74
10. KUCEJ, Jaroslav 1998 SVK PK Matador Puchov 1:08.13

 

muži, 100m znak, priamo na čas,  13 – 14 roč. 3 okt 2015 – 18:29 Čas
 1. KALNÍK, Lukáš 2001 SVK PO TJ Slavia SS Trencin 1:05.22
 2. HRABOVSKÝ, Alexander 2001 SVK KPS Nereus Zilina 1:06.71
 3. ŠABÍK, Patrik 2001 SVK KPS Nereus Zilina 1:07.27

 

muži, 100m znak, priamo na čas,  11 – 12 roč. 3 okt 2015 – 18:29 Čas
 1. JABLČNÍK, František 2003 SVK STU Trnava 1:10.44
 2. KUDLA, Patrik 2003 SVK STU Trnava 1:13.61
 3. DANIŠ, Matej 2003 SVK STU Trnava 1:15.27
19. JURDA, Matúš 2003 SVK PK Matador Puchov 1:39.58

 

muži, 100m znak, priamo na čas,  9 – 10 roč. 3 okt 2015 – 18:29 Čas
 1. KONÍK, Samuel 2006 SVK PO TJ Spartak Myjava 1:23.89
 2. PÚČEK, Richard 2006 SVK Plavecky klub Martin 1:25.94
 3. MALIŠ, Marián 2005 SVK Povazskobystricky plavecky oddiel 1:30.09

 

muži, 50m prsia, priamo na čas,  15 roč. a st. 3 okt 2015 – 17:21 Čas
 1. BOTÍK, Marek 1991 SVK VSK UK FTVS Bratislava 28.01
 2. KLOBUČNÍK, Tomáš 1990 SVK VSC Dukla Banska Bystrica 28.38
 3. VÁCVAL, Daniel 1992 SVK VSC Dukla Banska Bystrica 29.53
22. KAČÍK, Adam 2000 SVK PK Matador Puchov 39.53

 

muži, 50m prsia, priamo na čas,  13 – 14 roč. 3 okt 2015 – 17:21 Čas
 1. NIEDL, Tomáš 2001 SVK STU Trnava 33.33
 2. VALLO, Denis 2001 SVK KPS Nereus Zilina 33.92
 3. RACEK, Martin 2002 CZE Zlinsky plavecky Klub 33.97

 

muži, 50m prsia, priamo na čas,  11 – 12 roč. 3 okt 2015 – 17:21 Čas
 1. SIKLENKA, Andrej 2003 SVK VSC Dukla Banska Bystrica 37.23
 2. KUDLA, Patrik 2003 SVK STU Trnava 38.93
 3. HRABOVSKÝ, Denis 2003 SVK KPS Nereus Zilina 43.15
13. KUDLEJ, Teodor 2003 SVK PK Matador Puchov 47.82
14. NIKOLAJCZUK, Maroš 2004 SVK PK Matador Puchov 48.25
15. JELČIC, Patrik 2003 SVK PK Matador Puchov 48.52
17. VRÁBEL, Filip 2003 SVK PK Matador Puchov 49.73
18. JURDA, Matúš 2003 SVK PK Matador Puchov 51.86
19. ZBÍN, Vladimír 2004 SVK PK Matador Puchov 53.82

 

muži, 50m prsia, priamo na čas,  9 – 10 roč. 3 okt 2015 – 17:21 Čas
 1. PÚČEK, Richard 2006 SVK Plavecky klub Martin 46.11
 2. POTOCKÝ, Maximilián 2005 SVK PK SG-SPU Nitra 47.84
 3. JÁNSKY, Jakub 2005 SVK SKP Kupele Piestany 49.17
10. MELIŠ, Jakub 2006 SVK PK Matador Puchov 56.47

 

muži, 100m prsia, priamo na čas,  15 roč. a st. 3 okt 2015 – 11:01 Čas
 1. KLOBUČNÍK, Tomáš 1990 SVK VSC Dukla Banska Bystrica 1:01.54
 2. BOTÍK, Marek 1991 SVK VSK UK FTVS Bratislava 1:02.49
 3. ASCHENGESCHVANTNER, Miroslav 1994 SVK SK Pirana Topolcany 1:04.06
21. KAČÍK, Adam 2000 SVK PK Matador Puchov 1:26.20

 

muži, 100m prsia, priamo na čas,  13 – 14 roč. 3 okt 2015 – 11:01 Čas
 1. NIEDL, Tomáš 2001 SVK STU Trnava 1:10.85
 2. JANIK, Matúš 2001 SVK SKP Kupele Piestany 1:10.94
 3. RACEK, Martin 2002 CZE Zlinsky plavecky Klub 1:14.98

 

muži, 100m prsia, priamo na čas,  11 – 12 roč. 3 okt 2015 – 11:01 Čas
 1. SIKLENKA, Andrej 2003 SVK VSC Dukla Banska Bystrica 1:17.51
 2. FTOREK, Roman 2003 SVK KPS Nereus Zilina 1:19.95
 3. DOHNAL, Michal 2004 SVK J&T Sportteam Bratislava 1:28.66
20. NIKOLAJCZUK, Maroš 2004 SVK PK Matador Puchov 1:48.04
21. VRÁBEL, Filip 2003 SVK PK Matador Puchov 1:51.65
DSQ JELČIC, Patrik 2003 SVK PK Matador Puchov 1:44.86

 

muži, 100m prsia, priamo na čas,  9 – 10 roč. 3 okt 2015 – 11:01 Čas
 1. MELIŠ, Matej 2005 SVK SPK Bratislava 1:27.80
 2. PÚČEK, Richard 2006 SVK Plavecky klub Martin 1:40.31
 3. JÁNSKY, Jakub 2005 SVK SKP Kupele Piestany 1:47.58
5. MELIŠ, Jakub 2006 SVK PK Matador Puchov 2:00.90

 

muži, 50m motýlik, priamo na čas,  15 roč. a st. 3 okt 2015 – 11:42 Čas
 1. PÚCHLY, Tomáš 1998 SVK STU Trnava 25.48
 2. BARTÁKY, Dávid 1999 SVK KPS Nereus Zilina 26.27
 3. PÚZSER, Karol 1996 SVK VSC Dukla Banska Bystrica 26.43
17. OBŠIVAN, Lukáš 2000 SVK PK Matador Puchov 30.26
18. KUCEJ, Jaroslav 1998 SVK PK Matador Puchov 30.69

 

muži, 50m motýlik, priamo na čas,  13 – 14 roč. 3 okt 2015 – 11:42 Čas
 1. KALNÍK, Lukáš 2001 SVK PO TJ Slavia SS Trencin 29.12
 2. SOPKO, Samuel 2001 SVK Klub plavania Aquacity Poprad 29.45
 3. HRABOVSKÝ, Alexander 2001 SVK KPS Nereus Zilina 29.96

 

muži, 50m motýlik, priamo na čas,  11 – 12 roč. 3 okt 2015 – 11:42 Čas
 1. DOHNAL, Michal 2004 SVK J&T Sportteam Bratislava 34.31
 2. DANIŠ, Matej 2003 SVK STU Trnava 35.26
 3. JANCÍK, Samuel 2003 SVK PK Matador Puchov 38.97
4. HANTÁK, Mário 2004 SVK PK Matador Puchov 39.11
5. MATUŠÍK, Martin 2003 SVK PK Matador Puchov 39.68
9. KUDLEJ, Teodor 2003 SVK PK Matador Puchov 44.26

 

muži, 50m motýlik, priamo na čas,  9 – 10 roč. 3 okt 2015 – 11:42 Čas
 1. PLEŠKO, Jakub 2006 SVK Povazskobystricky plavecky oddiel 43.39
 2. HOFERICA, Jakub 2005 SVK Povazskobystricky plavecky oddiel 46.72
 3. HOFERICA, Peter 2005 SVK Povazskobystricky plavecky oddiel 46.75

 

muži, 100m motýlik, priamo na čas,  15 roč. a st. 3 okt 2015 – 17:58 Čas
 1. ŠTEFÁNIK, Vladimír 1998 SVK KPS Nereus Zilina 55.12
 2. HALAS, Adam 1998 SVK STU Trnava 56.10
 3. ASCHENGESCHVANTNER, Miroslav 1994 SVK SK Pirana Topolcany 56.58
20. OBŠIVAN, Lukáš 2000 SVK PK Matador Puchov 1:08.53

 

muži, 100m motýlik, priamo na čas,  13 – 14 roč. 3 okt 2015 – 17:58 Čas
 1. KALNÍK, Lukáš 2001 SVK PO TJ Slavia SS Trencin 1:04.54
 2. HRABOVSKÝ, Alexander 2001 SVK KPS Nereus Zilina 1:05.23
 3. SOPKO, Samuel 2001 SVK Klub plavania Aquacity Poprad 1:05.65

 

muži, 100m motýlik, priamo na čas,  11 – 12 roč. 3 okt 2015 – 17:58 Čas
 1. FTOREK, Roman 2003 SVK KPS Nereus Zilina 1:12.89
 2. HANTÁK, Mário 2004 SVK PK Matador Puchov 1:30.67
 3. MATUŠÍK, Martin 2003 SVK PK Matador Puchov 1:33.81
4. JANCÍK, Samuel 2003 SVK PK Matador Puchov 1:34.88

 

muži, 100m motýlik, priamo na čas,  9 – 10 roč. 3 okt 2015 – 17:58 Čas
 1. PLEŠKO, Jakub 2006 SVK Povazskobystricky plavecky oddiel 1:38.87

 

muži, 100m pol.preteky, priamo na čas,  15 roč. a st. 3 okt 2015 – 12:30 Čas
 1. HALAS, Adam 1998 SVK STU Trnava 57.49
 2. ASCHENGESCHVANTNER, Miroslav 1994 SVK SK Pirana Topolcany 57.90
 3. MACEK, Lukas 1996 CZE Zlinsky plavecky Klub 58.89
30. OBŠIVAN, Lukáš 2000 SVK PK Matador Puchov 1:11.85
32. KAČÍK, Adam 2000 SVK PK Matador Puchov 1:20.21

 

muži, 100m pol.preteky, priamo na čas,  13 – 14 roč. 3 okt 2015 – 12:30 Čas
 1. JANIK, Matúš 2001 SVK SKP Kupele Piestany 1:04.79
 2. KALNÍK, Lukáš 2001 SVK PO TJ Slavia SS Trencin 1:06.08
 3. VALLO, Denis 2001 SVK KPS Nereus Zilina 1:06.50

 

muži, 100m pol.preteky, priamo na čas,  11 – 12 roč. 3 okt 2015 – 12:30 Čas
 1. SIKLENKA, Andrej 2003 SVK VSC Dukla Banska Bystrica 1:12.22
 2. FTOREK, Roman 2003 SVK KPS Nereus Zilina 1:12.88
 3. JABLČNÍK, František 2003 SVK STU Trnava 1:14.67
7. JANCÍK, Samuel 2003 SVK PK Matador Puchov 1:27.63
17. MATUŠÍK, Martin 2003 SVK PK Matador Puchov 1:34.58
18. HANTÁK, Mário 2004 SVK PK Matador Puchov 1:34.60
20. VRÁBEL, Filip 2003 SVK PK Matador Puchov 1:38.52
21. ZBÍN, Vladimír 2004 SVK PK Matador Puchov 1:39.05

 

muži, 100m pol.preteky, priamo na čas,  9 – 10 roč. 3 okt 2015 – 12:30 Čas
 1. MELIŠ, Matej 2005 SVK SPK Bratislava 1:25.23
 2. KONÍK, Samuel 2006 SVK PO TJ Spartak Myjava 1:26.03
 3. MALIŠ, Marián 2005 SVK Povazskobystricky plavecky oddiel 1:32.43

 

muži, 200m pol.preteky, priamo na čas,  15 roč. a st. 3 okt 2015 – 16:00 Čas
 1. HALAS, Adam 1998 SVK STU Trnava 2:04.35
 2. ASCHENGESCHVANTNER, Miroslav 1994 SVK SK Pirana Topolcany 2:06.21
 3. PÚZSER, Karol 1996 SVK VSC Dukla Banska Bystrica 2:07.86
15. OBŠIVAN, Lukáš 2000 SVK PK Matador Puchov 2:35.55
16. KAČÍK, Adam 2000 SVK PK Matador Puchov 2:54.40

 

muži, 200m pol.preteky, priamo na čas,  13 – 14 roč. 3 okt 2015 – 16:00 Čas
 1. JANIK, Matúš 2001 SVK SKP Kupele Piestany 2:19.14
 2. KALNÍK, Lukáš 2001 SVK PO TJ Slavia SS Trencin 2:23.11
 3. NIEDL, Tomáš 2001 SVK STU Trnava 2:24.26

 

muži, 200m pol.preteky, priamo na čas,  11 – 12 roč. 3 okt 2015 – 16:00 Čas
 1. SIKLENKA, Andrej 2003 SVK VSC Dukla Banska Bystrica 2:33.59
 2. JABLČNÍK, František 2003 SVK STU Trnava 2:33.65
 3. FTOREK, Roman 2003 SVK KPS Nereus Zilina 2:36.16
10. JANCÍK, Samuel 2003 SVK PK Matador Puchov 3:14.38
12. HANTÁK, Mário 2004 SVK PK Matador Puchov 3:20.98
13. MATUŠÍK, Martin 2003 SVK PK Matador Puchov 3:29.17

 

muži, 200m pol.preteky, priamo na čas,  9 – 10 roč. 3 okt 2015 – 16:00 Čas
 1. MELIŠ, Matej 2005 SVK SPK Bratislava 2:59.24
 2. PLEŠKO, Jakub 2006 SVK Povazskobystricky plavecky oddiel 3:21.22

 

mix, 4 x 50m voľ.spôsob, priamo na čas,  Open 3 okt 2015 – 13:03 Čas
 1. KPS Nereus Zilina SVK Bartaky D.Stefanik V.Dobronova S.,Benkova L. 1:44.34
 2. Sportovy klub policie Kosice SVK Trocha R.Mimovicova Z.Mikusova C.Mohler J. 1:44.47
 3. VSC Dukla Banska Bystrica SVK Syllabova M.Misendova B.Siklenka A.,Klobucnik T. 1:45.83
9. PK Matador Puchov SVK Hantakova N.Obsivan L.Veteskova V.Kucej J. 1:52.31
14. PK Matador Puchov SVK Matoskova R.Kudlej T.Kacik A.Pechova A. 2:07.15
16. PK Matador Puchov SVK Kmosenova L.Bielikova K.Jancik S.Hantak M. 2:24.56
17. PK Matador Puchov SVK Matusik M.Vrabel F.Cengelova L.Hlubikova N. 2:28.23

 

-lef-