Vianočné sviatky v Senior Klube, n.o.

492

Súkromná nezisková organizácia Senior Klub ponúka pre seniorov a zdravotne postihnutých možnosť príjemného a nerušeného života v zariadení sociálnych služieb v Púchove v zrekonštruovaných priestoroch bývalej nemocnice pod Lachovcom.

Modernú budovu umiestnenú v tichom a príjemnom prostredí mesta Púchov tvorí komplex dvoch pavilónov. Klienti majú na výber dvojizbové byty s balkónom, prípadne byty bez balkónu s výhľadom do záhrady. Nachádzajú sa tu nadštandardné slnečné jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby a apartmány s celkovou kapacitou 80 lôžok pre celoročné pobyty. Sú tu umiestnení prijímatelia, ktorí sú odkázaní na pomoc inej osoby, a preto im je poskytnutá intenzívna 24 hodinová opatrovateľsko-ošetrovateľská starostlivosť.

Minulý týždeň prišli navštíviť pracovníčky mestského úradu pod vedením vedúcej oddelenia školstva Renáty Holákovej 32 klientov zariadenia, ktorí majú trvalé bydlisko v našom meste. Seniorom priniesli pozdrav od primátora mesta, popriali im dobré zdravie a obdarovali ich malými darčekmi.

www.seniorklubpuchov.sk