Voľby do orgánov Trenčianskeho samosprávneho kraja

139

Voľby do orgánov Trenčianskeho samosprávneho kraja sa uskutočnia spoločne s voľbami samosprávy mesta Púchov dňa 29. októbra od 7.00 do 20.00 h. Voliči v každom volebnom obvode môžu zakrúžkovať jedného kandidáta na predsedu TSK a najviac toľkých kandidátov na poslancov, koľkí sa v danom volebnom obvode volia.

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby predsedu TSK:

  1. Jaroslav Baška, Ing., 47 r., predseda samosprávneho kraja, Dohňany, SMER – sociálna demokracia, HLAS sociálna demokracia, SME RODINA, Slovenská národná strana
  2. Marian Kňažko, Ing., 58 r., stredoškolský učiteľ, Považská Bystrica, Slovenská ľudová strana Andreja Hlinku
  3. Anton Kysel, Mgr., 64 r., inšpektor železníc, Trenčín, Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko
  4. Miroslav Magdech, Mgr., MBA, 36 r., manažér, Považská Bystrica, REPUBLIKA
  5. Peter Máťoš, PhDr., PhD., 35 r., viceprimátor mesta, Považská Bystrica, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a Solidarita, Občianska konzervatívna strana, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, Progresívne Slovensko, SPOLU občianska demokracia, ODS – Občianski demokrati Slovenska, ŠANCA
  6. Adrián Mikuš, Ing., 53 r., manažér, Trenčianske Jastrabie, nezávislý kandidát.

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby do zastupiteľstva Trenčianskeho samosprávneho kraja – volebný obvod č. 8 – Púchov:

Vo volebnom obvode sa volia 3 poslanci.

  1. Peter Bílik, Mgr., 47 r., pedagóg, tréner, Púchov, nezávislý kandidát
  2. Michal Bizoň, Ing., M.Sc., 60 r., podnikateľ, Púchov, NÁRODNÁ KOALÍCIA / NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
  3. Gabriela Brezániová, Ing., 50 r., manažérka v cestovnom ruchu, Lednické Rovne, nezávislá kandidátka
  4. Pavol Crkoň, JUDr., 55 r., právnik, Púchov, SMER – sociálna demokracia, HLAS sociálna demokracia, SME RODINA, Slovenská národná strana
  5. Peter Čibenka, Ing., 43 r., manažér, Púchov, REPUBLIKA
  6. Katarína Daníková, Mgr., 48 r., samostatne zárobkovo činná osoba, Záriečie, nezávislá kandidátka
  7. Miroslav Hajský, Ing., 40 r., podnikateľ, Mestečko, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a Solidarita, Občianska konzervatívna strana, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SPOLU – občianska demokracia, ODS – Občianski demokrati Slovenska, ŠANCA
  8. Ludmila Hamšíková, Ing., 66 r., dôchodkyňa, Púchov, ŽIVOT – národná strana
  9. Alena Hantáková, 64 r., dôchodkyňa, Lednické Rovne, Komunistická strana Slovenska
  10. Katarína Heneková, JUDr., M.B.A., 47 r., primátorka, Púchov, nezávislá kandidátka
  11. Jaroslav Hupka, Ing., 50 r., manažér, Beluša, nezávislý kandidát
  12. Roman Hvizdák, PhDr., 46 r., stredoškolský sociálny pedagóg, Púchov, nezávislý kandidát
  13. Andrea Jankovičová, Ing., 51 r., riaditeľka centra sociálnych služieb, Beluša, SMER – sociálna demokracia, HLAS sociálna demokracia, SME RODINA, Slovenská národná strana
  14. Daniel Krištof, 34 r., technický pracovník, občiansky aktivista, Púchov, Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko
  15. Miroslav Kubičár, PaedDr., 62 r., učiteľ, riaditeľ školy, Púchov, nezávislý kandidát
  16. Ľubica Kuchařová, Ing., 44 r., audítorka a lektorka integrovaných manažérskych systémov, Púchov, nezávislá kandidátka
  17. Pavol Mičuda, Mgr., 62 r., živnostník, Horovce, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a Solidarita, Občianska konzervatívna strana, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SPOLU – občianska demokracia, ODS – Občianski demokrati Slovenska, ŠANCA
  18. Marián Michalec, Mgr., 55 r., manažér, Púchov, nezávislý kandidát
  19. Marián Mišún, Mgr., 42 r., zamestnanec verejnej správy, Púchov, nezávislý kandidát
  20. Ján Okrajek, 23 r., študent, Lysá pod Makytou, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a Solidarita, Občianska konzervatívna strana, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SPOLU – občianska demokracia, ODS – Občianski demokrati Slovenska, ŠANCA
  21. Milan Panáček, Ing., 45 r., starosta obce, Dohňany, SMER – sociálna demokracia, HLAS sociálna demokracia, SME RODINA, Slovenská národná strana
  22. Lukáš Ranik, Ing., 34 r., viceprimátor mesta, Púchov, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, Kresťanská únia (KÚ), ZMENA ZDOLA, ZA ĽUDÍ
  23. Alena Remšíková, 44 r., robotníčka, Lednica, Hnutie Občan Národ Spravodlivosť
  24. Milada Stašík Vargová, Mgr., 54 r., referentka umeleckej prevádzky, Púchov, nezávislá kandidátka
  25. Miloš Svoboda, Ing., 62 r., riaditeľ, Púchov, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, Kresťanská únia (KÚ), ZMENA ZDOLA, ZA ĽUDÍ
  26. Patrik Štrbák, Mgr., 30 r., prednosta obecného úradu, Beluša, nezávislý kandidát
  27. Vladimír Taraba, doc., Ing., PhD., 69 r., dôchodca, Púchov, nezávislý kandidát
  28. Zuzana Tomášová, JUDr., 60 r., advokátka, Púchov, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, Kresťanská únia (KÚ), ZMENA ZDOLA, ZA ĽUDÍ.

Zdroj: TSK