Výhra ôsmakov v Žiline posunula Púchovčanov do čela

27
Dorastenci MŠK Púchov si posledné tohtoročné extraligové dvojkolo predohrali, a tak na ľad vybehnú až po Novom roku. Foto: Anka Hudáková

Hokej: 2. liga muži
16. kolo:
MŠK Púchov mal voľno, Senica – Brezno 7:6 pp, Dynamax Nitra – Partizánske 3:5, Osmos Bratislava B – Dolný Kubín 5:10, HC Prievidza – HK Levice 2:7

1. Levice 14 12 0 1 1 79:29 37
2. MŠK Púchov 14 9 1 0 4 74:39 29
3. Partizánske 14 8 0 1 5 63:47 25
4. Prievidza 14 8 0 1 5 58:56 25
5. Dynamax NR 15 7 1 0 7 65:66 20
6. D. Kubín 14 6 0 0 8 61:54 18
7. Brezno 15 4 1 1 9 57:86 15
8. Osmos B 14 4 0 0 10 63:92 12
9. Senica 14 2 1 0 11 42:93 8


I. liga starší žiaci

8. HT
19. kolo:
MŠK Púchov – HKM Zvolen 2:2 (1:1, 0:1, 1:0), 19. Kohutiar (Lzakov), 58. Hudík (Kováčik)
Ostatné výsledky 19. kola:
Považská Bystrica – Banská Bystrica 2:6, Lučenec – Žilina 4:15, Martin – Brezno 11:0, Ružomberok – Liptovský Mikuláš 6:6

20. kolo:
MsHKM Žilina – MŠK Púchov 2:3 (1:0, 1:1, 0:2), 31. Pišoja (R. Halušková), 55. Lazkov (Kľučka), 58. Hajas (Škultéty, R. Halušková)
Ostatné výsledky 20. kola:
Zvolen – Považská Bystrica 3:0, Banská Bystrica – Martin 1:5, Liptovský Mikuláš – Lučenec 24:6, Brezno – Ružomberok 1:5

1. MŠK Púchov 20 14 4 2 125:25 32
2. Žilina 20 15 1 4 147:53 31
3. Martin 20 14 2 4 167:44 30
4. B. Bystrica 21 14 2 5 134:48 30
5. Zvolen 19 14 1 4 132:35 29
6. L. Mikuláš 20 9 1 10 123:76 19
7. Ružomberok 21 5 1 15 67:121 11
8. P. Bystrica 20 5 0 15 77:128 10
9. Brezno 20 4 0 16 45:172 8
10. Lučenec 19 0 0 19 65:380 0

7. HT
19. kolo:
MŠK Púchov – HKM Zvolen 10:4 (2:2, 3:0, 5:2), 3. Buček (Vráblik), 3. Vrtiel (Brežný), 30. Brežný (Vráblik, Pobežal), 34. Pobežal (Hájovský, Gajdoš), 34. Pobežal (Brežný), 43. Gajdoš (Urban), 48. Mikovič (Palan), 52. Brežný (Pobežal), 57. Brežný (Pobežal, Vráblik), 59.Štrbáň
Ostatné výsledky 19. kola:
Považská Bystrica – Banská Bystrica 3:5, Lučenec – Žilina 3:6, Martin – Brezno 1:4, Dolný Kubín – Liptovský Mikuláš 7:2

20. kolo:
MsHKM Žilina – MŠK Púchov 4:6 (1:3, 3:0, 0:3), 3. Vráblik (Pobežal), 8. Vráblik (Pobežal), 10. Mikovič (Štrbáň), 53. Brežný (Gajdoš, Hájovský), 54. Vráblik (Bodjan, Cebo), 60. Pobežal (Brežný)
Ostatné výsledky 20. kola: Zvolen – Považská Bystrica 7:5, Banská Bystrica – Martin 8:0, Liptovský Mikuláš – Lučenec 5:10, Brezno – Dolný Kubín 3:10

1. B. Bystrica 21 17 1 3 158:59 35
2. D. Kubín 21 16 2 3 140:37 34
3. MŠK Púchov 20 15 2 3 157:59 32
4. Zvolen 20 12 3 5 103:79 27
5. Žilina 20 12 1 7 125:78 25
6. P. Bystrica 20 5 3 12 71:106 13
7. Martin 20 6 0 14 54:122 12
8. Brezno 20 5 2 13 53:127 12
9. L. Mikuláš 20 3 0 17 47:134 6
10. Lučenec 20 3 0 17 65:172 6

I. liga mladší žiaci
6. HT
19. kolo:
HKM Zvolen – MŠK Púchov 7:6 (0:2, 4:2, 3:2), Banská Bystrica – Považská Bystrica 8:1, Žilina – Rimavská Sobota 5:0, Brezno – Martin 4:6, Liptovský Mikuláš – Ružomberok 8:1

20. kolo:
MŠK Púchov – MsHKM Žilina 7:3 (4:0, 0:2, 3:1), Považská Bystrica – Zvolen 4:10, Martin – Banská Bystrica 4:8, Rimavská Sobota – Liptovský Mikuláš 4:3, Ružomberok – Brezno 2:12

5. HT
19. kolo:
HKM Zvolen – MŠK Púchov 3:4, Banská Bystrica – Považská Bystrica 8:9, Žilina – Rimavská Sobota 21:1, Brezno – Martin 3:6, Liptovský Mikuláš – Dolný Kubín 0:9

20. kolo:
MŠK Púchov – MsHKM Žilina 3:10, Považská Bystrica – Zvolen 11:10, Martin – Banská Bystrica 5:1, Rimavská Sobota – Liptovský Mikuláš 5:4, Dolný Kubín – Brezno 7:7

KTO S KÝM NA ĽADE
2. liga muži
Hviezda Dolný Kubín – MŠK Púchov (21. 12. o 17.30), Prievidza – Senica, Levice – Osmos Bratislava B, Partizánske – Brezno, Dynamax Nitra má voľno
Extraliga dorast
29., 30. kolo:
Spišská Nová Ves – MŠK Púchov (predohrané – 3:2 pp, 1:3), Slovan Bratislava – Košice, Michalovce – Banská Bystrica, Skalica – Zvolen, Nitra – Liptovský Mikuláš,
Trenčín – Martin, Žilina – Poprad

Kadeti
14. kolo:
MŠK Púchov – HK 95 Považská Bystrica (22. 12. o 14.00), Martin – Levice, Topoľčany – Prievidza, Žilina – Trenčín

I. liga starší žiaci
8. HT
21. kolo:
MŠK Púchov – Liptovský Mikuláš (22. 12. o 9.00), Žilina – Zvolen, Martin – Považská Bystrica, Ružomberok – Banská Bystrica, Lučenec – Brezno

22. kolo: HK Brezno – MŠK Púchov (5. 1. o 9.00), Zvolen – Martin, Liptovský Mikuláš – Žilina, Považská Bystrica – Ružomberok, Banská Bystrica – Lučenec

7. HT
21. kolo:
MŠK Púchov – Liptovský Mikuláš (22. 12. o 11.30), Žilina – Zvolen, Martin – Považská Bystrica, Dolný Kubín – Banská Bystrica, Lučenec – Brezno

22. kolo:
HK Brezno – MŠK Púchov (5. 1. o 11.30), Zvolen – Martin, Liptovský Mikuláš – Žilina, Považská Bystrica – Dolný Kubín, Banská Bystrica – Lučenec

I. liga mladší žiaci
6. HT
21. kolo:
HKM Liptovský Mikuláš – MŠK Púchov (22. 12. o 10.00), Zvolen – Žilina, Považská Bystrica – Martin, Banská Bystrica – Ružomberok, Brezno – Rimavská Sobota

22. kolo:

MŠK Púchov – Brezno (5. 1. o 9.00), Martin – Zvolen, Žilina – Liptovský Mikuláš, Ružomberok – Považská Bystrica, Rimavská Sobota – Banská Bystrica

5. HT
21. kolo:
HKM Liptovský Mikuláš – MŠK Púchov (22. 12. o 12.30), Zvolen – Žilina, Považská Bystrica – Martin, Banská Bystrica – Dolný Kubín, Brezno – Rimavská Sobota

22. kolo: MŠK Púchov – Brezno (5. 1. o 9.00), Martin – Zvolen, Žilina – Liptovský Mikuláš, Dolný Kubín – Považská Bystrica, Rimavská Sobota – Banská Bystrica
-pok-

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

eighteen − seventeen =