ZŠ s MŠ Slovanská úspešná v súťaži „Čerstvé hlavičky“

228

V júni 2020 bol spustený už druhý ročník projektu „Čerstvé hlavičky“, ktorý organizovala spoločnosť Kaufland. Cieľom tohto projektu bolo podporiť konzumáciu ovocia a zeleniny u žiakov. Hlasovanie prebiehalo prostredníctvom registrácie pokladničného bloku z nákupu v ktorejkoľvek predajni Kaufland na Slovensku. Škola z najväčším počtom zaregistrovaných bločkov získala týždenný prísun ovocia a zeleniny pre každého žiaka počas celého školského roka.

Do tejto súťaže sa zaregistrovala aj naša Základná škola s materskou školou Slovanská. V Púchove sme súperili s ďalšími troma školami a podarilo sa nám ich v zbieraní pokladničných blokov predbehnúť a súťaž vyhrať. Žiaci sa tak môžu tešiť na jabĺčka, banány a iné ovocie či zeleninu počas celého školského roka.

Chceli by sme veľmi pekne poďakovať všetkým, ktorí aktívne registrovali pokladničné bloky a podporili našu školu. Špeciálne by sme chceli poďakovať Mgr. Andrei Arnoldovej a žiačke Timei Kolárikovej za ich obetavosť pri zbieraní. Takisto ďakujeme pizzerii Hradisko, cukrárni Daniela, MŠ Nosice a obchodom Gel, Coop Jednota v Horných Kočkovciach a obchod v Nosiciach za ich podporu.

Lucia Húževková