200 kilometrov Československom

671

V sobotu 13.10.2018 sa uskutoční už tretie ukončenie sezóny československých veteránistov pod názvom 200 KILOMETROV ČESKOSLOVENSKOM.

Je to spoločné ukončenie veteránskej sezóny, medzinárodná jednodňová akcia historických vozidiel a motocyklov. Spanilá jazda ako aj program trasy je orientovaný na malebné miesta Česka a Slovenska. Tohtoročná trasa bude viesť aj cez mesto Púchov, ktorým budeme prechádzať okolo 14-tej hodiny. Kolóna áut by mala ísť trasou zo smeru od Považskej Bystrice cez Námestie slobody –  Komenského ul. – Štefánikova ul. – Ul. 1. mája. Na parkovisku MŠK pri futbalovom štadióne bude krátka zastávka, kde si Púchovčania budú môcť pozrieť a obdivovať rôznu historickú techniku na kolesách rôznych rokov výroby.

Pokračovanie spanilej jazdy veteránov nás ďalej zavedie na nádherné prostredie letiska v Slávnici. Príchod na letisko je plánovaný na 14:30. Verejnosť ale aj účastníci jazdy si budú môcť prezrieť letecké múzeum v Slávnici a v prípade pekného počasia budú môcť vidieť skokanov z lietadiel, ktorí tam budú skákať už od rána. Na letisku v Slávnici bude pre účastníkov zrazu nachystané občerstvenie a na záver zrazu okolo 16-tej hodiny bude aj vyhodnotenie celej akcie a spoločné rozlúčenie sa československých veteránistov.

Teší sa na vás organizačný tím: AUTO-CENTRUM s.r.o. Mošková Mária a Honest Veteran Car Club Rožnov p. R.