Ďalší plný počet bodov na pôde Komárna

391

Dňa 17.11.2019 sa konal ďalší turnaj v kategórií mladších žiakov v 6tkovom volejbale. Naši chlapci sa prvý krát v tejto sezóne predstavili na hosťujúcej pôde Komárna, kde si zmerali sily proti družstvám VK Nové Mesto nad Váhom, MVK Nové Mesto nad Váhom, VK Komárno. Do prvého zápasu sme nastúpili proti družstvu VK Nové Mesto nad Váhom, kde po suverénnom a kolektívnom výkone sme zmietli súpera z palubovky a vyhrali v pomere 3:0. Do druhého zápasu sme nastúpili proti domácemu mužstvu VK Komárno, ktorému sme nedali šancu na prekvapenie a zaslúžene sme zvíťazili 3:0. Do tretieho a zároveň posledného zápasu turnaja sme nastúpili proti silnému družstvu MVK Nové Mesto nad Váhom. Po bojazlivom začiatku a pár chybách na oboch stranách, sa nakoniec vyvíjal prvý set v náš prospech a zvíťazili sme v prvom sete 25:20. V druhom a treťom sete sme kvalitným servisom a dobrou hrou na útoku a v poli nedali šancu súperovi a zaslúžene sme zvíťazili v pomere 3:0.

Chlapcom a trénerom gratulujeme k ďalším cenným bodom.

Ďalší turnaj sa bude konať dňa 8.12.2019 (nedeľa) na hosťujúcej pôde MVK Nové Mesto nad Váhom.

Hráči: Michal Križák, Šimon Žiačik, Radoslav Prokop, Zachariáš Galánek, Peter Kaňka, Zachariáš Moravčík, Maximilián Moravčík, Samuel Ďurovec, Jakub Struhár, Marek Vozár, Leopold Valach, Dávid Trnka

Tréneri: Martin Dvorský, Matej Pecho