Desiaty ročník súťaže „Hornokočkovský kotlík“

1934

Druhú júnovú sobotu sa v mestskej časti Horné Kočkovce konal jubilejný desiaty ročník súťaže vo varení gulášu pod názvom „Hornokočkovský kotlík“, ktorú organizoval VMČ. č 7 s partnerom HOSTINEC U RYBÁRA.

Tento rok súťažilo o putovný tanier celkovo 21 tímov a víťazom jubilejného ročníka sa stal tím KLEPEŤÁCI zo Zemianskeho Kvašova, na druhom mieste skončil domáci tím GOMS a tretie miesto obsadili Belušské vydry. Keďže sa jednalo o jubilejný ročník rozhodli sa organizátori odovzdať aj špeciálne ceny. Cenu za najviac účastí počas desiatich ročníkov získali tímy Komtesa tím, Majsterkovci a Jalapeno team. Všetky tímy sa zúčastnili celkovo deväť krát. Druhá špeciálna cena bola odovzdaná trom najúspešnejším tímom počas histórie súťaže. Víťazom sa stal Komtesa tím, druhý skončil Kosmik 1-2 a tretí v poradí skončili Majsterkovci.

Okrem hlavnej súťaže boli pre divákov pripravené rôzne doplnkové aktivity, ako napríklad súťaž v hode polenom, zatĺkanie klinca do klátu a tombola s atraktívnymi cenami. Hudobné pozadie podujatia zabezpečil DJ Madala a o skvelú atmosféru sa postarali všetci prítomní. Chceme poďakovať všetkým účastníkom za ich angažovanosť a podporu a rovnako veríme, že sa opäť stretneme o rok. Špeciálne poďakovanie patrí hlavnému porotcovi Viktorovi Veteškovi, ktorý bol v porote počas všetkých desiatich ročníkov a za túto dobu ochutnal celkovo 209 gulášov.

VMČ. č 7