Draci zlomili odpor Partizánskeho až v záverečnej päťminútovke

84

2. liga – 3. kolo: HK Iskra Partizánske – MŠK Púchov 0:6 (0:2, 0:0, 0:4), 2. Deneš (Hrušík), 20. Brňák (Zúbek, Minárik), 55. Šedivý (Kanaet, Jakúbek), 58. Zemko (Minárik), 58. Kanaet (Božík), 60. Deneš (Hrušík)
Strely na bránku: 24:36, presilové hry: 9/0 – 7/0, 114 divákov

Púchovčania sa ujali vedenia už v druhej minúte gólom Deneša, na 0:2 zvyšoval v záverečnej minúte prvého dejstva Brňák. V druhej tretine diváci gól nevideli. V záverečnom dejstve chceli domáci zlikvidovať dvojgólové manko, púchovská obrana a brankár im to nedovolili. Hokejisti MŠK Púchov definitívne rozhodli v záverečnej päťminútovke, kedy po góloch Šedivého, Zemka, Kanaeta a Deneša zlomili odpor domácich.
Zostava MŠK Púchov: Hrušík – Božík, Brňák, Zúbek, Minárik, Zemko – Kvocera, Vladimirov, Jakúbek, Šedivý, Kanaet – Haluška, Mičko, Hajský, Pšurný, Hrušík – Húska, Deneš, Bajtala, tréner Miroslav Nemček
Ostatné výsledky 3. kola: Senica – Lučenec 9:2, Dolný Kubín – Detva 2:6, Hamuliakovo – Piešťany 7:6

8. Lučenec 3 0 0 0 3 7:33 0

Program 4. kola: MŠK Púchov – MHK Autocar Dolný Kubín (23. 10. o 17.30), Lučenec – Piešťany, Detva – Hamuliakovo, Senica – Partizánske.

POK, ilustr. foto: Miroslav Mikáč