Futbalisti MŠK Púchov smolne prehrali s KFC Komárno

104

Po úspešnej utorkovej dohrávke proti juniorke Slovana Bratislava čakal mužov MŠK víkendový šláger proti tretiemu celku druhej ligy – KFC Komárno. Púchovčania vstúpili do zápasu aktívne a pripravili si niekoľko streleckých príležitostí. V 19. minúte otvoril skóre zápasu Štefan Holiš po peknej prihrávke od Juraja Martinčeka. Už keď fanúšikovia vstávali na polčasovú prestávku prišiel futbalový šok v podobe odpískanej penalty pre Komárno za hratie rukou v šestnástke. Komárno so šťastím penaltu premenilo a do polčasovej prestávky bolo skóre vyrovnané.

V 54. minúte po faule kopali penaltu Púchovčania a Adrián Kopičár nezaváhal a zvýšil na 2:1. V 65. minúte Komárno využilo zaváhanie našej obrany, keď obaja stopéri boli vysunutí ďaleko od brankára a po peknej kombinačnej akcii do prázdnej brány vyrovnal na 2:2 Jozef Pastorek. Púchovčania sa snažili aktívnou hrou získať víťazstvo na svoju stranu, mali nato niekoľko sľubných streleckých príležitostí. Bohužiaľ ani jedna neskončila v sieti Komárna. V 78. minúte po faule Mateja Moška zahrávalo Komárno priamy kop z hranice šestnástky a krásnou strelou zvýšil Tamás Németh na konečných 2:3 pre KFC Komárno. Púchovčanom po kompletnom 26. kole patrí priebežne šieste miesto s 37 bodmi. Ďalší zápas odohráme v sobotu 29.4. na východe Slovenska proti ašpirantom na postup – FC Košice.

Úvodné zostavy:

MŠK Púchov: Pilný – Kaufman, Pobořil, Moško, Loduha, Kopičár, Michlík, Biricz, Mráz (C), Martinček, Holiš

Tréner: Vladimír Cifranič

KFC Komárno: Bréda – Adayilo, Saláta (C), Špiriak, Horodník, Šmehyl, Ožvolda, Németh, Ganbold, Bayemi, Druga

Tréner: Mikuláš Radványi

Rozhodca: Fúsek – Roszbeck, Juhos