Mladší žiaci stále na víťaznej vlne…

289

6-kári nastúpili v nedeľu 23.04. na domácej palubovke na posledné dva zápasy v základnej skupine proti VK Nové Mesto. V oboch zvíťazili s prehľadom prvý 3:0 (-12,-20,-15), druhý 3:1 (-15,-10,23,-15). V prestávke medzi zápasmi oblastný riaditeľ SVF – Púchovčan Michal Suchánek – odovzdal našim mladším žiakom pohár a dekoroval ich ako víťazov skupiny západ zlatými medailami a súperov z Nového Mesta n/V striebornými medailami. O výbornú burcujúcu atmosféru v hale sa postaralo okrem hráčov na palubovke aj viac ako 40, zväčša skalných – rodinných divákov s podporou dvoch aktívnych bubeníkov… Najbližšie 6-károv čaká 6.5. celoslovenské finále v Revúcej.

Zostava: Babčan M., Berishand H., Furo T., Hachlinec O., Hupka R., Jančo D., Kišš L., Klobučník F., Kubáň Z., Mušák M., Máček E., Máček D., Ozimý T., Sulo R., Svoboda M., Turza L., Veteška V., Ďuriš D.(kapitán), pod trénerským vedením M. Pechu a M. Dvorského.

4-kári MIDI po úspešnom nedeľnom turnaji 2.04. na domácej palubovke tento víkend oddychovali. V záverečnom šiestom kole ich čaká ešte 30.04. záverečný turnaj základnej časti v Novom Meste n/V. 6-károm a v predstihu aj 4-károm a ich trénerom gratulujeme k postupu zo skupín do finále MSR.

3-kári MINI A-čko a B-čko v sobotu 22.4. odcestovali do Hamuliakova na štvrtý turnaj. Na dvoch ihriskách súčasne nastúpili Púchov A proti domácemu tímu, ktorý bez problémov porazili 2:0 a Puchov B proti Komárnu C začal prehratým prvým setom, ale v ďalších dvoch predviedli nadštandardný výkon a zápas vyhrali 2:1. V druhých zápasoch si naše tímy súperov vymenili a taktiež po výborných výkonoch vyhrali oba zápasy po 2:0. Hráči aj tréneri ďakujú rodičovskému fanklubu za atmosféru, ktorú im v Hanuliakove vytvorili. V tabuľke si tak naši udržali 1. a 3 miesto.

Zostavy a tréneri:

A-čko: Jurči, Kudlejová, Jančo, Galánek, tréner Pagáč,

B-čko: Brindžák L., Brindžák S., Kodad, Moravčík, tréner Jurovčík.

Posledné šieste kolo odohrajú mladší žiaci 6.5.2923 v Púchove proti Komárnu A a Komárnu B.

Pavel Melišík