Hasiči zasahovali pri požiaroch i nehodách

95

Púchovskí hasiči absolvovali v poslednom októbrovom týždni štyri výjazdy. Zasahovali pri požiaroch a dopravných nehodách.

V nedeľu 24. októbra zasahovali púchovskí hasiči pri požiari v miestnej časti Lednických Rovní Medné. Požiar trávnatého porastu na ploche asi 100 x 100 metrov, ktorý sa šíril k lesnému porastu, zlikvidovali púchovskí hasiči aj s pomocou dobrovoľných hasičov z Lednických Rovní.

Vo štvrtok 28. októbra likvidovali púchovskí hasiči následky dopravnej nehody dvoch osobných motorových vozidiel za obcou Streženice. Hasiči asistovali zdravotným záchranárom a zabezpečili vozidlá proti požiaru.

O dva dni neskôr vyslali púchovských hasičov k požiaru bytu v obci Lúky. Po príchode na miesto bol požiar zahasený majiteľom, jednotka HS Púchov dohasila tlejúce zvyšky a odvetrali zadymený priestor.

V ten istý deň zasahovali hasiči z Púchova pri dopravnej nehode dvoch osobných vozidiel v obci Nimnica. Príslušníci poskytli trom zraneným osobám pred lekársku pomoc a zabezpečili vozidlá proti vzniku požiaru. Po vyšetrení nehody otlačili jedno vozidlo mimo vozovku.

HS Púchov