Hokejisti MŠK sú na 4. priečke

95

8. kolo: MŠK Púchov – HO Hamuliakovo 8:2 (1:0, 2:2, 5:0)

Góly: 7. Ladecký (Deneš, Hajský), 33. Šadivý (Scheuer), 34. Zemko (Minárik, J. Pobežal), 42. Šedivý (Luhový, Kanaet), 44. Mavrin (Lapin, Scheuer), 48. Zemko (Deneš, J. Pobežal), 56. Deneš (Zemko, Kopáč), 57. Kanaet (Luhový, Šedivý)
Strely: 49/29, presilovky: 3/2 – 2/0, rozhodcovia: Vido, Danko, Bezák
Púchovčania sa síce ešte v prvej polovici úvodného dejstva ujali vedenia gólom Ladeckého, no v druhej tretine hostia zásluhou Kovačiča a Jaška otočil priebeh stretnutia. Dôležité momenty prišli v 33. a 34. minúte, kedy Šedivý (v presilovej hre) a Zemko vrátili v rozpätí 82 sekúnd vedenie opäť na púchovskú stranu – 3:2. Hostia sa z toho nedokázali spamätať a hneď v úvode záverečnej tretiny Šedivý a Mavrin dvomi gólmi v podstate zlomili odpor húževnatého súpera. A keď Zemko, Deneš a Kanaet pridali ďalšie tri góly, na svete bolo víťazstvo rozdielom dvoch tried.
Zostava MŠK Púchov: Komošena – Brňák,
J. Pobežal, Deneš, Minárik, Zemko – Scheuer, Kohutiar, Luhový, Šedivý, Kanaet – Haluška, Filo, Húska, Ladecký, Hajský – Mavrin, Kleman, Lapin, Kopáč, tréner: Miroslav Nemeček
Ostatné výsledky 8. kola: Senica – Rimavská Sobota 6:2, Partizánske – Delikateso Bratislava 2:7

9. kolo: HK Delikateso Bratislava – MŠK Púchov 6:4 (2:2, 2:1, 2:1)

Góly: 7. Deneš (Zemko, Minárik), 16. Brňák (Deneš), 36. Luhový (Minárik, Brňák), 56. Scheuer (Šedivý, Hajský)
Strely: 35/37, presilovky: 6/1 – 4/1, rozhodcovia: Píšťanský, Danko, Šebeň
Bratislavčania mali výborný nástup a už po piatich minútach viedli dvojgólovým rozdielom po góloch Abaffyho a Vargu. Púchovčania sa z gólov otriasli a Deneš a Brňák ešte do prvej prestávky vyrovnali. V druhom dejstve domáci ušli Púchovčanom opäť na rozdiel dvoch gólov, Luhový dokázal ešte vsietiť kontaktný gól na 4:3. Bratislavčania ale v záverečnej tretine zvýšili po góloch Fýbryho a Pisaroviča na 6:3 a v podstate bolo rozhodnuté. Necelých päť minút pred koncom ešte Scheuer znížil, no Púchovčania svojmu súperovi podľahli aj druhýkrát v sezóne. Paradoxne, aj tentokrát boli strelecky aktívnejší, domáci však boli efektívnejší. Delikateso sa vyšplhal do čela tabuľky, Púchovčania klesli až na štvrtú priečku. Majú však rovnaký počet bodov ako Rimavská Sobota a Senica.
Ostatné výsledky 9. kola: Partizánske – Detva 5:7, Hamuliakovo – Senica 1:7

Program 10. kola: MŠK Púchov – Iskra Partizánske (26. 11. o 17.30), Detva – Rimavská Sobota, Senica – Delikateso Bratislava

POK, foto: Miroslav Mikáč