LEGO Deň detí v ZŠ Mládežnícka

192

Pri príležitosti MDD sa 1.6.2023 v areáli ZŠ Mládežnícka konal 2. ročník podujatia organizovaného základnou školou v spolupráci s SRRZ – Rodičovské združenie pri ZŠ Mládežnícka Púchov venovanej našim žiakom.

Tí sa spolu so svojimi rodičmi mohli zabaviť, prejsť si až 16 stanovíšť, na ktorých ich čakali pedagógovia, rodičia a starší žiaci so zaujímavými úlohami, pri ktorých ponamáhali svoje hlavičky i telíčka. Po absolvovaní aspoň polovice stanovíšť deti dostali sladkú odmenu. Novinkou tohto ročníka bolo LEGO pod vedením KreaTivo z Trenčína. Deti sa mohli len tak pohrať s legom i súťažiť v rôznych disciplínach. Víťazi získali sladké a LEGO odmeny.

Samozrejme nechýbalo maľovanie na tvár a skákacie hrady, na ktorých sa mohli žiaci 1. – 6. ročníka dosýtosti vyskákať. S chuťou si mohli rodičia aj deti pochutnať na grilovaných špekáčikoch, osviežiť sa kofolou i kávou, doplniť pitný režim počas krásneho slnečného dňa. Príjemnú atmosféru dotvárali maskoti Tom a Jerry, ktorí radi zapózovali pred fotoaparátmi. Nečakaným prekvapením bola tanečná show ChoreoFactory, ktorá roztancovala nielen deti.

Vyvrcholením tejto, na zážitky bohatej akcie bola tombola pre deti a rodičov, ktorí získali zaujímavé a veľmi hodnotné ceny, za ktoré ďakujeme partnerom podujatia. Naša vďaka patrí všetkým ochotným zamestnancom školy, rodičovskému združeniu, dobrovoľníkom spomedzi rodičov a žiakov našej školy. Veríme, že každý si užil krásne zábavné popoludnie a tešíme sa na vás aj o rok.

Partneri podujatia MDD:

Interiérové štúdio NARIO, Púchov, LABANT spol. s.r.o., Púchov, Pod Zábrehom s.r.o., Reinoo, GIMAX Group, SLÁDEK a syn – Elektroinštalácie, s.r.o., PRIME RESTAURANT Púchov, ANGEL OPTIC M&I, s.r.o., Púchov, Cofftee kaviareň, Púchov, M. Bašková Gabčová, RONA a.s. Lednické Rovne, SPOJ-TECH s.r.o. , Púchov, MOBIKO Slovakia s.r.o., Nimnica, Kníhkupectvo BARICA, Púchov, Hryzka.sk, Púchov, Janka Mezovská, ADP s.r.o., Púchov, Kaderníctvo Ladislav Križan, Púchov, Tescoma, s.r.o. Púchov, KINEKUS Púchov, ZMK Legal s.r.o.-advokátska kancelária, Šport aktiv Púchov, M kniha predajňa Púchov, Natali Púchov, Kreativo LEGO Trenčín, ANDREA – SPODNÁ BIELIZEŇ, Púchov, DAFFER spol. s r.o., Prievidza, Pensky s.r.o., Púchov, Hair Center PM, Púchov, El Greco Pizzeria, Púchov, Azalka Cukráreň Púchov.

Monika Ťapayová, ZŠ Mládežnícka Púchov
Foto: Slavomír Flimmel