Letné kino pri Župnom dome opäť prilákalo desiatky divákov

238

Premietanie filmov pod šírou oblohou na terase kaviarne Podivny barón, ktorá sídli v priestoroch Župného domu sa od začiatku prázdnin teší priazni filmových nadšencov.

Aj uplynulý piatok letné kino opäť prilákalo desiatky divákov. Premietanie na stenu Župného domu sa totiž stalo obľúbenou súčasťou júlových a augustových piatkových večerov. Tentokrát bol na programe známy film Mesto Anjelov, ktorý sa stal s odstupom času kultovou záležitosťou a svojím dojímavým príbehom zaujal takmer každého, snáď aj toho najskrytejšieho romantika.

Premietaniu pod holým nebom počas tohto leta veľmi prialo aj priaznivé, teplé počasie. Diváci mali možnosť vidieť niekoľko zaujímavých snímok rôznych žánrov, ktoré boli vybrané precízne a našli si svojich fanúšikov. Na svoje si prišli deti aj dospelí s vyberaným filmovým vkusom. Každý film mal vysokú návštevnosť a otvorenie letného kina pri Župnom dome sa ukázalo ako výborný nápad.

Záverečným  filmom, s ktorým sa lúčia organizátori letného kina pod hviezdami, je snímka Strážcovia galaxie, ktorá predstaví divákom fenomenálne vesmírne dobrodružstvo. Film je naviac obohatený o skvelé vizuálne efekty a svieži humor pre všetky vekové kategórie. Nezabudnite, že posledný filmový zážitok pod otvorenou oblohou je pripravený na piatok 25. augusta o 20.30 na terase kaviarne Podivný barón v Župnom dome.
-bak-