Lišiaci z Považia strieborní na najdlhšom štafetovom behu na Slovensku

668

Počas posledného septembrového víkendu sa konal najdlhší štafetový beh na Slovensku The Run Slovakia. Je to beh o celkovej dĺžke 524km a každoročne štartuje z Košíc a finišuje záverečnou rovinkou na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave. Prvý štartovací deň celých pretekov bol počas piatkového doobedia. Preteky pozostávali zo 48 rôznych etáp, ktoré sa líšili či už nastúpanými metrami alebo svojou dĺžkou. Keďže boli preteky štafetové, bežali sa nepretržite od piatka do nedele.

Pretekov sa zúčastnili aj Lišiaci z Považia. Tím sa skladal z 15 bežcov a každý z bežcov bežal určitý úsek trate. Od začiatku až po posledné etapy sme sa držali na popredných priečkach a nakoniec sa rozhodovalo až v cieli. Pričom sme sa ako tím nakoniec umiestnili na 2. mieste z celkových 33 tímov. Náš tajný cieľ sme splnili a spoločne sme takto prebehli celým Slovenskom. Bol to víkend plný srandy, zážitkov, adrenalínu a zdravého hecovania sa so súpermi.

Zloženie tímu Lišiakov: Stanislav Capák, Michal Teplický, Kristán Škrapko, Marián Ondrička, Lenka Sentkerestiová, Mário Klobučník, Anton Krpelan, Martin Pagáč, Alžbeta Kopačková, Lukáš Fekete, Adam Savara, Adam Drga, Tomáš Mikšík, Matej Klešč a Vladimir Šperling.

Lišiaci z Považia