Mestský úrad mení úradné hodiny, chce vyhovieť požiadavkám občanov

640

Od septembra 2019 bude Mestský úrad v Púchove fungovať s pozmenenými úradnými hodinami. Občania si tak budú môcť potrebné veci vybavit aj v neskorších popoludňajších hodinách. Štvrtok ostane vyčlenený ako nestránkový deň.

„Upravené úradné hodiny umožnia vybaviť občanom svoje záležitosti v porovnaní so súčasným stavom vo väčšom časovom rozsahu v popoludňajších hodinách, teda v čase kedy občania už sú doma z práce a môžu si stihnúť vybaviť potrebnú agendu na mestskom úrade bez toho, aby si na to brali dovolenku alebo pracovné voľno,“ hovorí prednostka Mestského úradu Púchov Iveta Brindzová. 

„Štvrtok je vyčlenený ako nestránkový deň, počas ktorého bude budova mestského úradu pre verejnosť zatvorená, s výnimkou činnosti podateľne. V prípade potreby bude možné vybaviť aj občiansky pohreb. Na tieto účely bude vstup ma mestský úrad občanom umožnený a to prostredníctvom zvončeka pri vstupných dverách do budovy, kde na prízemí bude prítomná informátorka. Úradné hodiny Mestského úradu Púchov pre pracoviská: podateľňa, pokladňa a matrika sú upravené – skrátené o 15 minút, nakoľko je na týchto pracoviskách potrebné vykonať dennú uzávierku pokladní, čo si vyžaduje istý časový úsek bez prítomnosti stránok,“ vysvetľuje a uzatvára prednostka MsÚ Púchov. 

Nové úradné hodiny MsÚ Púchov, pokladne, podateľne a matriky, ktoré sú reakciou na požiadavky občanov, začínajú v praxi platiť od  2. septembra. (Nové úradné hodiny nájdete pod článkom nižšie.)
Zdroj: MsÚ Púchov

ÚRADNÉ HODINY MsÚ Púchov:
PONDELOK:    07:30 – 15:30    
UTOROK:          07:30 – 15:30    
STREDA:          07:30 – 17:00
ŠTVRTOK:       nestránkový deň
PIATOK:           07:30 – 14:00

ÚRADNÉ HODINY MsÚ Púchov
pokladňa, podateľňa, matrika

PONDELOK:      07:30 – 15:15    
UTOROK:          07:30 – 15:15    
STREDA:          07:30 – 16:45
ŠTVRTOK:         nestránkový deň
PIATOK:            07:30 – 13:45

Upozornenie: V tlačených Púchovských novinách bola v rámci zverejnených otváracích hodín v stredu uvedená nesprávna počiatočná úradná hodina – tá je tak, ako v prípade ostatných dní 7:30 (a nie 7.00, ako bolo uvedené v tlači). Za chybu sa čitateľom ospravedlňujeme.