MŠK Púchov získal päť ocenení v jedenástke roka 2018

178

Futbalový klub MŠK Púchov má za sebou úspešný rok 2018. Po jesennej časti Tipos tretej ligy figuruje na prvom mieste.

K tomuto fantastickému výsledku sa pridali aj ďalšie mimoriadne úspechy. V piatok 1. februára v Trnave udeľoval Západoslovenský futbalový zväz ocenenia najlepším hráčom a trénerom za rok 2018. MŠK Púchov získal najviac ocenení spomedzi všetkých klubov zo ZSFZ. V jedenástke roka 2018 sa umiestnili naši štyria hráči a klub získal aj ocenenie trénera roka 2018.

Ocenení hráči MŠK:

František Brezničan – stredný obranca roka 2018
Rasťo Ozimý – krajný obranca roka 2018
Jakub Michlík – pravý stredový hráč roka 2018
Patrik Krčula – ľavý stredový hráč roka 2018
Eduard Pagáč – tréner roka 2018

Získané ocenenia potešili futbalového manažéra MŠK Púchov Mareka Šimáčka. „Potešila ma informácia, že do jedenástky roka 2018 sa dostali 4 naši hráči a tréner. Každý jeden z ocenených Brezničan, Ozimý, Michlík, Krčula i Pagáč si toto ocenenie zaslúžil. Je to dôkazom, toho, že hráči, ktorí hrajú, za Púchov majú kvalitu, čo dokázali svojimi výkonmi ihrisku. Na druhej strane nás to zaväzuje naďalej poctivo pracovať tak aby aj v budúcnosti sa dostalo hráčom a trénerom podobného ocenenia“, hovorí manažér futbalového klubu.

Za mesto sa slávnostného udeľovania cien zúčastnil viceprimátor mesta Púchov Lukáš Ranik, ktorý odovzdával cenu trénerovi roka 2018. „Náš mestský športový klub na tomto slávnostnom podujatí skutočne kraľoval. Získali sme najviac ocenených hráčov a taktiež máme aj trénera roka. To sú skvelé výsledky a ja ďakujem nášmu futbalovému klubu za vzornú reprezentáciu mesta Púchov. Verím, že dosiahnuté ocenenia budú veľkou motiváciou aj pre našich mládežníckych športovcov,“ povedal viceprimátor mesta Púchov.

MŠK Púchov