„Noc v škole“ na ZŠ Gorazdova

917

V dňoch 13. – 14. októbra sa konal v Základnej škole na Gorazdovej ulici Adaptačný kurz piatakov. Aby sme sa lepšie spoznali, stmelili kolektív, vytvorili nové kamarátstva a miesto učenia v škole, spali v „bojových“ podmienkach.
Na kurz s karimatkami a so spacákmi nás prišlo 48 detí a 4 pani učiteľky. Večer sme si prichystali spanie, hrali sme sa spoločenské a zábavné hry a prešli sme si aj cestu odvahy. Pani kuchárky nám pripravili chutné jedlo a ešte lepší čaj a džús. V sobotu prišli s nami robiť rôzne zábavné aktivity aj výchovná poradkyňa a špeciálny pedagóg. Na záver sme na lístky pre učiteľov napísali naše hodnotenia, z ktorých vyberáme:
Bolo tu super, dobré aktivity aj keď večer bol hluk a bolo ťažké zaspať. Páčilo sa mi spanie v škole, hry, hororové príbehy a prechádzka tmavou školou v noci. Bolo tu bombovo, prešli sme sa po zhasnutej škole a bola tu zábava. Bolo tu super lebo každý vyjadril svoj cit k ostatným. Páčilo sa mi, že sme boli všetci spolu a aj celý program a že sme v noci v škole. Bola tu úžasná zábava a chcela by som tu ešte spať aj keď bola tvrdá zem. Super pobyt, dokonalá zoznamka, viem o spolužiakoch viac. Páčila sa mi prechádzka po škole v noci a noc s naj učiteľkou, ktorá mala z nás nervy, že sa nám stále nechce spať.
My sme sa dobre zabavili, rodičia si od nás trošku oddýchli a učitelia nás lepšie spoznali.

Žiaci 5.A a 5.B