Futbal – 2. liga muži – 8. kolo:

Dubnica – MŠK Púchov 0:2 (0:0)
Góly: 54. Prekop, 82. Michlík
ŽK: Pagáč, Janco, Kružliak – Lacko, Kapusniak, ČK: Digaňa, rozhodovali Sučka, Vass, Hrebeňár, 710 divákov
Po fiasku v podobne vypadnutia zo Slovnaft Cupu s účastníkom piatej ligy sa potrebovali Púchovčania rehabilitovať bodovým zápisom v oblastnom derby. I keď Dubničania súťaž v minulej sezóne vyhrali, v tomto roku zrejme podobné ambície mať nebudú. Odišlo im niekoľko kľúčových hráčov, no i tak nastupovali proti Púchovčanon s víťaznými ambíciami.
V 16. minúte mal tutovku na kopačke domáci Dávidík, no sám pred brankárom Pilným netrafil bránku. Päť minút pred koncom prvého polčasu vyrobili fatálnu chybu domáci brankár a obranca a následnú šancu hostí zmaril nedovoleným zákrokom domáci brankár Digaňa. Rozhodca ho vylúčil a nariadil pokutový kop, Mrázovu penaltu však brankár chytil.
V druhom polčase sa Púchovčania dočkali už po necelých desiatich minútach. Lacko potiahol loptu po ľavej strane, jeho presný center našiel v pokutovom území Prekopa a ten hlavou umiestnil loptu k tyči – 0:1. Po góle mali Púchovčania ešte dve výborné príležitosti, skóre sa však nemenilo. Na druhej strane sa vyznamenal Pilný v bránke Púchova, ktorý zneškodnil strelu Šveca a o niekoľko minút aj hlavičku Jančeka. V 82. minúte dostal presnú prihrávku pred pokutové územie Michlík, loptu poslal na ľavú stranu striedajúcemu Kopišovi, ktorý mu ju vrátil pred prázdnu bránku a Michlík spečatil zaslúžené víťazstvo Púchova – 0:2.
Zostava MŠK Púchov: P. Pilný – Riška, Ozimý, Lacko (75. Kopiš), Varga, Michlík (90. Raffay), Štefanec, Prekop (90. Iheme), Mráz, Kapusniak (46. Martinček), Loduha, tréner Lukáš Kaplan
Ostatné výsledky kola: Trebišov – Šamorín 1:0, Kománro – Bardejov 1:0, B. Bystrica – Liptovský Mikuláš 4:4, Podbrezová – Žilina B 5:0, Skalica – Poprad 3:0, Petržalka – Košice 1:1, Slovan Bratislava B mal voľno

15. Slovan B 6 0 0 6 2:17 0

Program 9. kola: MŠK Púchov – Dukla Banská Bystrica (23. 9. o 15.30), Žilina B – Trebišov, Liptovský Mikuláš – Skalica, Košice – Slovan Bratislava B, Bardejov – Petržalka, Šamorín – Komárno, Poprad – Podbrezová, Dubnica nad Váhom má voľno