Obyvatelia regiónu do bazénov v Trenčianskych Tepliciach opäť so zľavou

477

Kúpele Trenčianske Teplice, a.s. v spolupráci s Mestom Trenčianske Teplice už po siedmykrát prinášajú obľúbený projekt „Kúpele v regióne“, v rámci ktorého budú môcť obyvatelia trenčianskeho regiónu počas zimného obdobia využiť až 50% zľavy na vstupy do termálnych bazénov.

„Verím, že aj nadchádzajúci ročník za ostatné roky už úspešne etablovanej akcie Kúpele v regióne opäť nájde medzi obyvateľmi regiónu pozitívnu odozvu a prispeje k ich zdravému oddychu v našich kúpeľoch,“ hovorí Michal Vojtáš, generálny riaditeľ Kúpeľov Trenčianske Teplice.

Akcia v termíne 01.12.-23.12.2018 a 02.01.-28.02.2019 ponúkne cenovo zvýhodnené vstupy do všetkých termálnych bazénov s liečivou vodou (50% zľava) a do vonkajšieho bazéna Grand (30% zľava), situované ho na kúpeľnom námestí priamo v centre Trenčianskych Teplíc.

Podľa iniciátora myšlienky Kúpele v regióne a primátora Trenčianskych Teplíc Štefana Škultétyho sa tento koncept v minulých rokoch osvedčil a je pre zúčastnené obce veľmi atraktívny. „Návštevnosť Trenčianskych Teplíc počas trvania Kúpeľov v regióne má z roka na rok stúpajúcu tendenciu a dúfam, že ani tento rok tomu nebude inak. Zároveň ma teší, že si k nám návštevníci nájdu cestu aj v ostatných mesiacoch. Verím, že aj vďaka množstvu kultúrnych podujatí, ktoré v spolupráci s partnermi pre nich organizujeme v rámci 4 ročných období kultúry a noblesy,“ uviedol.

Liečivá termálna voda v našich kúpeľoch uvoľňuje svalové napätie a pôsobí na všetky bolestivé stavy pohybového aparátu – najmä kĺbov a chrbtice. Zlepšuje tiež kvalitu pokožky. Je ideálnym riešením na relaxáciu a regeneráciu organizmu, ako aj prevenciou pred vznikom chorôb.

Vstup do termálnych bazénov je možný len pre osoby nad 18 rokov. Zľavy nie sú kumulovateľné a sú neprenosné. Platia vždy na 1 osobu po preukázaní sa občianskym preukazom s trvalým pobytom v danom meste. Vstup do bazénov je podmienený voľnou kapacitou daného bazéna. Odporúčame včasnú rezerváciu termálnych bazénov.

Zdroj: www.kupele-teplice.sk