Prvý turnaj mladších žiakov v kalendárnom roku 2020

82

Dňa 19.1.2020 sa uskutočnil prvý turnaj mladších žiakov (MIDI) v kalendárnom roku 2020 a zároveň tretí turnaj v poradí, v sezóne 2019/2020, na hosťujúcej pôde MVK Nové Mesto nad Váhom. Našich chlapcov čakali tri ťažké zápasy proti súperom MVK Nové Mesto nad Váhom, VK Nové Mesto nad Váhom, CVČ Nitra. V úvodnom zápase roka 2020 naši zverenci podľahli výborne hrajúcemu domácemu mužstvu MVK Nové Mesto nad Váhom, v ktorom po bojovom výkone ale mnohých chybách prehrali 0:2.

V ďalšom zápase sme si zmerali sily proti družstvu z Nitry, kde dostali šancu aj chlapci z lavičky a nepripustili ďalšiu prehru v novom roku a po kolektívnom výkone zvíťazili hladko 2:0. Na záver sa naše mužstvo z Púchova stretlo so súperom VK Nové Mesto nad Váhom, kde po veľmi dobrom výkone a minimálnych chybách na svojej strane nedali súperovi šancu a zvíťazili taktiež 2:0. Ďalší turnaj odohrajú naši mladší žiaci (MIDI) 23.2.2020 na hosťujúcej pôde VK Nové Mesto nad Váhom, kde si zmerajú sily proti MVK Nové Mesto nad Váhom, VK Nové Mesto nad Váhom „B“, CVČ Nitra.

Hráči: Prokop R., Žiacik Š., Valach L., Huťťa M., Hupka R., Ďurček L., Jurovčík M., Šerý T., Pusztayová G., Horváth S., Struhár J.

Tréneri: Pecho M., Dvorský M.

MŠK Volejbal 1970