Púchov „vylial“ Považskú Bystricu z pohára

240

MŠK Púchov – HK 95 Považská Bystrica 2:1 sn (0:0, 0:0, 1:1, 0:0), 51. Korbel (Hajský), rozhodujúci nájazd Deneš – 54. Cíger (Zlocha)

Strely na bránku: 36/53, presilovky: 7/0 – 6/1, rozhodcovia: Moller, Tichý, Hajnik, 800 divákov

Zostava MŠK Púchov: Bednár – Brňák, Pišoja, Zúbek, Ladecký, Zemko – Hudík, Urban, Deneš, Šedivý, Luhový – Janík, Filo, Korbel, Húska, Hajský – F. Pobežal, Moravanský, M. Pobežal, Lapin, tréner Rudolf Dráb

Zostava HK 95 Považská Bystrica: Lamper – Cebák, Ďurkech, Cíger, J. Zlocha, Lušňák – Omel- ka, Zaťko, Síkela, Pšurný, Urbánek – A. Zlocha, Ďur- kech, Tománek, Rufati, Krieger – Švantner, Dvonč, Sádecký, Ligas, Turan, tréner Július Pénzeš

Hokejisti MŠK Púchov sa postarali o prekvapenie druhého kola Slovenského pohára, keď dokázali na domácom ľade vyradiť zo súťaže prvoligových Považskobystričanov. V prvých dvoch tretinách 800 divákov góly nevidelo. Skóre otvoril v 51. minúte Korbel, o tri minúty vyrovnal Cíger. Rozhodnutie nepadlo ani v predĺžení. O postupe Púchova rozhodol až nájazd Deneša.