Púchovčania si pripísali ďalšiu výhru

163

7. kolo 2. hokejovej ligy:

MŠK Púchov – HK Brezno 4:2 (1:1, 1:1, 2:0),

Góly: 3. Furo (Bajtala, Panáček), 36. Brňák (Dmitriev, Okuliar), 48. Zúbek (Jakubec, Kvocera), 54. Furo (Pišoja, Dmitriev)

Strely: 46/30, presilovky: 5/0 – 4/1, rozhodovali: Pleško, Drblík, Nosek, 440 divákov

Horehronci vzdorovali lídrovi prakticky celé stretnutie. Po dvoch tretinách svietil na ukazovateli skóre stav 2:2. V polovici záverečného dejstva strhol vedenie na stranu Púchova Zúbek a päť minút pred koncom definitívne zlomil odpor Brezna štvrtým gólom Furo. Púchovčania sú aj po siedmom kole bez straty bodu.

Zostava MŠK Púchov:

Crkoň – Kvocera, Mikuš, Brňák, Pišoja, Kolárik, Haluška, Okuliar – Prus, Pšurný, Zúbek, Zemko, Dmitriev, Jakubec, Furo, Panáček, Bajtala, Mičuda, tréner Branislav Okuliar

Ostatné výsledky 7. kola:

Budapešť – Partizánske 2:6, Bratislavský hokejový klub – Žiar nad Hronom 1:6, Senica – Prievidza 2:3