Púchovskí šiestaci v nadstavbe naďalej fantastickí + FOTO!

575

Program mládežníckych výberov MŠK Púchov priniesol až šesť stretnutí, keďže mladší žiaci si vo štvrtok predohrali zápasy s Nitrou. Oba svoje duely zvládli víťazne šiestaci, dvojcifernou výhrou nad Skalicou potešili ôsmaci.

7. kolo nadstavbovej časti I. ligy starších žiakov (9. ročník):

MŠK Púchov – MHKM Skalica 4:5 (1:1, 1:2, 2:2)

Góly MŠK Púchov: Jeluš 4

Zostava MŠK Púchov: Kadlec – R. Rusnák, D. Hudík, J. Urban, V. Krajčovič – Januščák, Ladecký, Deneš – Kašlík, Jeluš, Krajč – Kovalskiy, Osacký, Kuchta

Deviataci odohrali so Skalicou dramatický a emotívny duel. V prvej tretine rýchlo inkasovali, aby potom vyrovnával po obkrúžení brány Jeluš. Práve Simon Jeluš nastrieľal dokopy štyri góly, ktoré na bodový úspech nestačili. Skaličania totiž 24 sekúnd pred koncom vsietili piaty gól a odviezli si domov všetky body. Deviataci čakajú v nadstavbe na prvý bodový zisk, sú šiesti so skóre 14:53.

7. kolo nadstavbovej časti I. ligy starších žiakov (8. ročník):

MŠK Púchov – MHKM Skalica 11:4 (2:0, 7:2, 2:2)

Góly: L. Halušková 3, A. Rusnák 3, Ševčík, D. Hajas, Jesenský, Martiniuc, A. Krajčovič

Zostava: Kmošena – Putala, D. Hajas, J. Pobežal, Ševčík – A. Krajčovič, L. Halušková, A. Rusnák – Jesenský, Ďuriš, Martiniuc – Backo

Vo veľkom štýle zvládli svoj zápas ôsmaci. Tí od úvodu diktovali tempo hry a Záhorákom nabalili na cestu domov jedenásť presných zásahov. Hetrikmi sa blysli Lucia Halušková a Adam Rusnák. V priebežnej tabuľke poskočili Púchovčania na piatu priečku, kde nazbierali tri body pri skóre 23:41.

Predohrávka 9. kola nadstavbovej časti I. ligy mladších žiakov (7. ročník):

MŠK Púchov – Mestský mládežnícky HK Nitra 3:5 (0:1, 2:1, 1:3)

Góly: Bednár, R. Halušková, Šmigura

Zostava: Gerhardt – Šulíková, Virga, F. Pobežal, Zemančík – R. Halušková, Moravanský, Šmigura – Baránek, Bednár, M. Pobežal – Lezzani

7. kolo nadstavbovej časti I. ligy mladších žiakov (7. ročník):

MHKM Skalica – MŠK Púchov 4:0 (0:0, 4:0, 0:0)

Zostava: Gerhardt – Šulíková, Virga, F. Pobežal – M. Pobežal, Janoško, Šmigura, Lezzani, Moravanský, Bednár, R. Halušková, Baránek

Nešťastný týždeň majú za sebou siedmaci. Proti Nitre totiž mladí púchovskí hokejisti ešte v 53. minúte držali nerozhodný stav 3:3. Nitrania potom dvomi gólmi strhli víťazstvo na svoju stranu. Na ľade Skalice siedmaci ani raz neskórovali a odišli bez gólu i bodu. V priebežnej tabuľke sú Púchovčania šiesti, nazbierali dva body pri skóre 15:50.

Predohrávka 9. kola nadstavbovej časti I. ligy mladších žiakov (6. ročník):

MŠK Púchov – Mestský mládežnícky HK Nitra 5:2 (3:0, 0:1, 2:1)

Góly: M. Veteška 2, Žemla, M. Hajas, Ondrášik

Zostava: S. Urban (Čuhár) – Janoško, M. Pišoja, Slížik, Suchánek, Krajčoviech – A. Kováčik, M. Hajas, Ondrášik, Jonák, Vojtek, Svinčák, Žemla, A. Hudík, M. Veteška

7. kolo nadstavbovej časti I. ligy mladších žiakov (6. ročník):

MHKM Skalica – MŠK Púchov 2:3 (0:1, 0:1, 2:1)

Góly: Jonák, Ondrášik, Žemla

Šiestaci pokračujú vo výborných výkonoch a držia sa na čelných priečkach nadstavby. Stretnutie s Nitrou zlomili Púchovčania už tromi gólmi v prvej tretine, v Skalici to bola dráma do posledných sekúnd, ktorá mala pre šiestakov šťastný koniec. V tabuľke vďaka tomu bojujú so Slovanom o prvú priečku, nazbierali 13 bodov pri skóre 30:14.