V regionálnom kole MINI volejbalu úspešní žiaci ZŠ Gorazdova

472

Ani v regionálnom kole kole mladších žiakov v Mini volejbale, ktoré sa konalo 12. mája 2016 v Trenčíne, nenašli žiaci ZŠ Gorazdova premožiteľa. Všetky zápasy vyhrali zhodne 2:0 a z prvého miesta postúpili do krajského kola, ktoré sa bude konať opäť v Trenčíne 19. mája. V školskej súťaži nás od účasti na MS delí posledné kolo, pričom v klubovej už majú chlapci účasť na MS v mini volejbale mladších žiakov v Poprade zabezpečenú. Najväčší potenciál máme práve v družstvách mladších žiakov (mini – 2003 a mladší, midi – 2002 a mladší) ktoré tvoria podstatnú časť športových tried na ZŠ Gorazdova.

Družstvo ktoré nás v najmladšej kategórii reprezentuje, tvoria: Cíbik Stano, Turčáni Matej, Kvasnica Richard, Gabko Radovan, Maslák Alexej, Pivko Marek a Mazák Mário.
Verím, že chlapci svoju snahu zúročia aj pekným umiestnením. V dnešnej dobe je veľmi dôležité viesť mládež ku športu a pohybovej aktivite a vytvárať im v tomto smere podmienky, ale rovnako dôležité je aj dosahovať dobré výsledky, ktoré pre nich budú motivujúce.
PaedDr. Ivan Štefko (autor je tréner)