201

11. kolo – 2. hokejová liga muži:
MŠK Púchov – HK 91 Senica 8:2
(4:0, 4:1, 0:1)

Góly: 7. Zemko (Zúbek), 13. Pšurný (Okuliar, Zúbek), 19. Trenčan (Romanov), 20. Brňák (Prus, Húska), 22. Trenčan (Brňák, Romanov), 27. Kvocera (Romanov, Dmitriev), 35. Prus, 36. Zemko (Prus, Brňák) – 26. Heleši, 50. Baránek (Melicher, Barčák)

Strely: 39/23, presilovky: 6/1 – 6/0, rozhodcovia: Drblík, Makúch, Tvrdoň, 400 divákov

Líder tabuľky bol proti predposlednej Senici na domácom ľade veľkým favoritom a potvrdzovať to začal od úvodného vhadzovania. Napriek domácemu tlaku si Záhoráci udržali čisté konto až do siedmej minúty, kedy poslal Púchovčanov do vedenia Zemko po Zúbekovej asistencii. O ďalších šesť minút zakončil kombináciu Okuliara so Zúbekom druhým gólom Pšurný. Na ďalšie góly si museli diváci počkať až do záveru prvej tretiny, kedy Trenčan a Brňák stanovili výsledok úvodného dejstva na uspokojivých 4:0. Po necelých dvoch minútach druhej tretiny zvyšoval na 5:0 Trenčan po asistenciách Brňáka a Romanova. V 26. minúte síce Seničania znížili na 5:1, ale odpoveď drakov bola okamžitá a už o minútu pridal Kvocera šiesty gól – 6:1. A keď v druhej polovici druhého dejstva pridali ďalšie góly Prus a Zemko, svietil po dvoch tretinách na ukazovateli skóre stav 8:1. V záverečnej tretine domáci trochu poľavili, prekonať súperovho brankára sa im napriek niekoľkým šanciam nepodarilo a dovolili tak Seničanom skorigovať na konečných 8:2. Púchovčania sú tak aj po 11. kole bez straty bodu, v sobotu sa predstavia na ľade siedmej Prievidze.

Zostava MŠK Púchov: Baštuga – Kvocera, Mikuš, Brňák, Haluška, Okuliar, Kollárik – Zemko, Pšurný, Zúbek, Trenčan, Dmitriev, Romanov, Prus, Panáček, Mičuda, Furo, Húska, Bajtala, tréner Branislav Okuliar

Ostatné výsledky 11. kola: Budapešť – Bratislavský hokejový klub 4:3 pp, Partizánske – Prievidza 6:3, Dolný Kubín – Žiar nad Hronom 2:0