Súťaž o NAJ mesto a obec Slovenska 2019

148

Už po dvanásty rok portál SLOVAKREGION.SK vyhlasuje súťaž o NAJ mesto a obec Slovenska. Súťaž, ktorú si obľúbila široká verejnosť sa teší veľkému záujmu. XI. ročník súťaže prebieha od 1.4. do 31.10.2019.

Súťaž je určená pre všetkých, ktorí majú záujem podporiť mestá a obce Slovenska. Hlasovať za mesto/obec je možné pomocou hlasovacieho banneru, ktorý je umiestnený pod prezentáciami miest a obcí. Po pridaní hlasu sa mestu/obci pripočíta jeden hlas. Rozhodnúť sa môže každý individuálne. To znamená, že môžete hlasovať podľa svojho bydliska, sympatií alebo si vyberiete miesto, kde sa Vám páči.

Súťaží sa v kategóriách NAJ mesto Slovenska 2019 a NAJ obec Slovenska 2019.

  1. Do súťaže sa majú právo prihlásiť osoby prostredníctvom internetu na www.slovakregion.sk.
  2. Hlasovať za jedno a to isté mesto/obec je možné maximálne jedenkrát za hodinu (to znamená, že jedno a to isté mesto/obec dostane od jedného hlasujúceho maximálne 24 hlasov denne). Hlasovať môžete na viac miest a obcí v priebehu jednej hodiny.
  3. Zvíťazí mesto/obec, ktoré získa najviac hlasov a zároveň bude mať najviac užívateľov odovzdávajúcich hlas.

Súťaž o Primátora/Starostu Slovenska 2019

Už deviatym rokom portál SLOVAKREGION.SK prináša doplnkovú súťaž o Primátora/Starostu Slovenska. Ak máte záujem podporiť svojho primátora/starostu, zašlite prosím krátky popis s kladnými aktivitami a úspešnými projektmi, ktoré vykonal pre Vaše mesto/obec. Na konci súťaže bude zo všetkých zaslaných popisov – podporných hlasov vybratý primátor/starosta, ktorý svojimi aktivitami a realizovanými projektmi najviac prispel k rozvoju svojho mesta alebo obce.

Aj tohto roku sa organizátori rozhodli podporiť hlasujúcich súťaží zaujímavými výhrami. Každý prihlásený užívateľ, ktorý zahlasuje, sa dostáva do zlosovania o mesačné výhry. Čím viac hlasov užívateľ odovzdá, tým má väčšiu šancu na úspech. Výsledky budú zverejnené 5.11.2019.

Mesto Púchov skončilo v roku 2018 s 21.277 hlasmi na peknom 4. mieste. Predbehol také známe slovenské mestá ako sú Bardejov, Zvolen, Bojnice, Levoča…

Zdroj: slovakregion.sk