Ukončenie septembra v Mestskej knižnici Vladimíra Roya

35

Poslednými dvomi septembrovými podujatiami sme ukončili aktívny mesiac september v Mestskej knižnici Vladimíra Roya. V piatok 24. septembra sa v koncertnej sieni Malého župného domu konala beseda so spisovateľom Oliverom Huntom. Prišiel čitateľom predstaviť svoj prvý sci-fi román Libertas: Vzorec času. Počas besedy v príjemnej komornej atmosfére bolo pre návštevníkov pripravené aj autorské čítanie a tiež podpis knihy, ktorú nájdete zaradenú medzi novinkami u nás v knižnici.

Uplynulú stredu na deti rovnako v podkroví Malého župného domu čakalo pripravené zážitkové čítanie o zvieratách zo všetkých kútov sveta. Popri napínavých príbehoch z viacerých kontinentov sa deti mohli zabaviť aj pri interaktívnych hrách a uhádnuť viaceré hádanky.

Na október, mesiac úcty k starším, pripravujeme registráciu zadarmo pre všetkých seniorov nad 65 rokov a zaujímavú výzvu s názvom „Pošli dobro v obálke“. Viac informácii o tejto a iných aktivitách sa môžete dozvedieť na našom facebooku a tiež na osobitných plagátoch.

Mestská knižnica Vladimíra Roya