Úspešná letná sezóna na púchovskom kúpalisku

263

Jeseň prišla s príchodom septembra do našej doliny a leto je nenávratne preč. Je čas obzrieť sa za letnou sezónou na púchovskom kúpalisku, ktoré prevádzkuje mestská spoločnosť MŠK Púchov, s.r.o. Aká bola? Koľko prišlo návštevníkov?

Púchovské kúpalisko otvorilo svoje brány už v posledný júnový týždeň. Letná sezóna prebiehala celý mesiac júl a august. Posledný krát v tomto roku otvorilo svoje brány letné kúpalisko 31. augusta. A ako tohtoročnú sezónu hodnotí mestský športový klub? „S tohtoročnou letnou sezónou sme celkom spokojní. Bola jemne nadpriemerná a podstatne lepšia ako v roku 2016. Celkovo naše kúpalisko navštívilo 18.670 platiacich návštevníkov. Najviac ich bolo v auguste – viac ako 10-tisíc. Našim športovcom pôsobiacim pod krídlami MŠK ponúkame v rámci regeneračného procesu vstup zdarma a taktiež majú u nás vstup zdarma detičky do 5 rokov. Keď zrátame návštevnosť aj týchto skupín dohromady dostaneme číslo 21.300 návštev za dva a pol mesiaca, čo je skvelé číslo,“ hovorí športovo-marketingový manažér MŠK Ing. Lukáš Ranik.

Púchovské kúpalisko sa tešilo záujmu nielen návštevníkov z našej doliny, ale prišli k nám aj ľudia z Trenčína, Dubnice, Ilavy, Považskej Bystrice, Bytče či z Čiech. To, že naše letné kúpalisko je obľúbené aj za hranicami nášho mesta, je dobrá správa pre mestský športový klub a mesto Púchov.

Štatistika návštevnosti:

Mesiac jún: 1.614 platiacich návštevníkov.

Mesiac júl: 6.164 platiacich návštevníkov.

Mesiac august: 10.892 platiacich návštevníkov.

Celkovo: 21.300 návštevníkov, z toho 18.670 platiacich.