Úspešné ukončenie sezóny 2021 v silovom trojboji

39

11. september 2021 bol pre silových trojbojárov AMONREI PÚCHOV poslednou súťažou v roku 2021. Také záverečné defilé. Ako posledná etapa na Tour de France. Víťazi sú už jasní, ale pre nás to bola ešte jedna šanca utvoriť ďalší národný rekord. Postaral sa oň Jozef Trnka v kat. M3 do 74 kg výkonom 120,5 kg hneď prvým pokusom. Jozef potom útočil na ďalší zápis do rekordnej listiny na úrovni 127,5 kg, čím by prekonal svoj vlastný rekord o 7 kg. V tej eufórii nového rekordu už nenašiel dostatok síl na jeho výrazné zlepšenie. Gratulujeme.

Ďalší zástupca klubu Ronald Sůra si po taktickej stránke počínal suverénne a konečným výkonom 132,5 kg v kat. M3 do 83 kg nenašiel konkurenciu. Aj z jeho strany to bol veľmi úspešný rok. O celkových výsledkoch roku 2021 ako aj o významných športových výkonoch silových trojbojárov budem písať v samostatnom článku.

Značka AMONREI si získava v tomto športovom odvetví veľmi dobré meno. Po prvýkrát sme sa prezentovali aj vlastným športovým oblečením, ktoré sa zapáčilo viacerým funkcionárom z iných oddielov. Je to veľmi dobrá vizitka skromnej marketingovej práce športového klubu AMONREI PÚCHOV.

Marián Prekop