Úspešný štart do novej sezóny mladých volejbalistov

116

Začiatok súťaže mladších žiakov (MIDI) sa konal na hosťujúcej pôde VK Nové Mesto nad Váhom. Táto kategória chlapcov obišla veľkými zmenami v zložení mužstva, do ktorého pribudli nové tváre chlapcov. V prvom zápase nastúpili naši zverenci, proti domácemu družstvu VK Nové Mesto nad Váhom „B“. V prvom sete hralo všetko do našich kariet, kde po dominantnom servise a obetavou obranou v poli zmietli súpera v pomerne 1:25. Do druhého setu sme nastúpili sme dali šancu chlapcom z lavičky, ktorí po kolektívnom výkone zvíťazili 10:25.

Do druhého zápasu sme nastúpili v plnej základnej zostave proti chlapcom z VK Nové Mesto nad Váhom „A“, ktorým sme nedali šancu vďaka výborným herným činnostiam jednotlivca a zvíťazili sme hladko v pomere 0:2. Po krátkej pauze sme vstúpili do posledného zápasu pre nám známemu družstvu MVK Nové Mesto nad Váhom. Prvý set sa vyvíjal podľa našich predstáv a zvíťazili sme 25:21. Druhý set sa niesol vo víťaznom ťažení do stavu 17:15, a po veľkých chybách našich chlapcov sme v koncovke setu prehrali tesne 25:23. V poslednom sete sme po skoncentrovaní predviedli výborný výkon z úvodu zápasu a zaslúžene sme vyhrali v pomere 15:8 a 2:1.

Radi by sme vyzdvihli výkon kapitána družstva Radoslava Prokopa, ktorý svojimi skúsenosťami, dobrým servisom a výbornými hernými činnosťami jednotlivca, dopomohol k ziskom 8 bodov z úvodného turnaja. Na záver by sme sa chceli poďakovať trénerom, hráčom, za predvedené výkony a reprezentáciu VO 1970 MŠK a mesta Púchov. Hráči: Prokop R., Žiacik Š., Hupka R., Huťťa M., Šerý T., Pusztayová G., Horváth S., Ďurček L., Klinovský S., Jurovčík M., Struhár J., tréneri: Pecho M., Dvorský M.

VO 1970 MŠK